Dizi Haberleri > Arkadaşlar İyidir Eren Kim İdris Nebi Taşkan Kimdir Rolü Nedir?

Arkadaşlar İyidir Eren Kim İdris Nebi Taşkan Kimdir Rolü Nedir?

Arkadaşlar İyidir Eren Kim İdris Nebi Taşkan Kimdir Rolü Nedir?

O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği yeni sezon gençlik dizisi Arkadaşlar İyidir genç isimlere verdiği rollerle popüler olma yolunda ilerliyor. Genç isimleri kazandırmak isteyen dizi 5 gencin üniversitede ki hayatlarını ve geleceğe atılımlarını konu alıyor. Bu 5 ismin başrolünü paylaştığı dizide Eren karakteriyle İdris Nebi Taşkan‘da rol alıyor. […]

18 Eylül 2016 - 20:08

O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği yeni sezon gençlik dizisi Arkadaşlar İyidir genç isimlere verdiği rollerle popüler olma yolunda ilerliyor.

Genç isimleri kazandırmak isteyen dizi 5 gencin üniversitede ki hayatlarını ve geleceğe atılımlarını konu alıyor. Bu 5 ismin başrolünü paylaştığı dizide Eren karakteriyle İdris Nebi Taşkan‘da rol alıyor. Genç isim kariyerine ilk adımlarını atmanın heyecanını yaşıyor.

İdris Nebi Taşkan Kimdir?

İdris Nebi Taşkan, 1993 yılında dünyaya gelmiştir. Kariyerine yeni başlangıç yapan oyuncu ilk kez bir filmde rol alıyor. Daha önceden yan rollerde yer alsa da Arkadaşlar İyidir dizisi onun için bir başlangıç olacaktır. Genç oyuncu Poyraz Karayel ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinde yan rollerde yer almıştır. Arkadaşlar İyidir kariyerinin ilk oyunculuğu olacaktır.

Arkadaslar-iyidir-eren-kimdir

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?