Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Arkadaşlar İyidir Hayri Kimdir Numan Çakır Kim Rolü Ne?

Show Tv’nin gençlik dizisi Arkadaşlar İyidir 4. bölümünde diziye katılan Numan Çakır dizide Eren’in babası rolünde ve Hayri karakterine hayat vermektedir. Henüz 4 bölüm ekranlara getiren dizi daha önceden Eren’in babasının geleceği yönünde sinyalleri vermişti zaten. Eren babasının gidişinden sonra ailesine bakmakla yükümlüydü. Numan Çakır, 1 Ocak 1970 senesinde Düzce’de dünyaya gelmiştir. Oyunculuk kariyeri boyunca bir çok […]

Arkadaşlar İyidir Hayri Kimdir Numan Çakır Kim Rolü Ne?
18 Eylül 2016 - 20:04 'de eklendi.

Show Tv’nin gençlik dizisi Arkadaşlar İyidir 4. bölümünde diziye katılan Numan Çakır dizide Eren’in babası rolünde ve Hayri karakterine hayat vermektedir. Henüz 4 bölüm ekranlara getiren dizi daha önceden Eren’in babasının geleceği yönünde sinyalleri vermişti zaten. Eren babasının gidişinden sonra ailesine bakmakla yükümlüydü.

Numan Çakır, 1 Ocak 1970 senesinde Düzce’de dünyaya gelmiştir. Oyunculuk kariyeri boyunca bir çok dizi ve filmde rol alan usta oyuncu Yaban Gülü dizisinde canlandırdığı Ziya karakteriyle tanındı. Kahireli Palas, Korkma, Benim Adım Gültepe gibi dizilere de hayat vermiştir.

numan-cakir

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER