Dizi Haberleri > Arkadaşlar İyidir Merve Kim (Hayal Köseoğlu) Kimdir?

Arkadaşlar İyidir Merve Kim (Hayal Köseoğlu) Kimdir?

Arkadaşlar İyidir Merve Kim (Hayal Köseoğlu) Kimdir?

  Show Tv’nin gençlik dizisi Arkadaşlar İyidir yeni sezonda genç oyuncularla damga vurmak istiyor. Genç oyuncu Hayal Köseoğlu‘nun da kadroya dahil olduğu dizide başarılı oyuncu Merve karakterine hayat verecektir. 5 üniversiteli öğrenciyi konu alacak dizide Hayal Köseoğlu başrolü kaptı. Henüz genç yaşına rağmen güzelliğiyle ön plana […]

18 Eylül 2016 - 20:06

 

Show Tv’nin gençlik dizisi Arkadaşlar İyidir yeni sezonda genç oyuncularla damga vurmak istiyor. Genç oyuncu Hayal Köseoğlu‘nun da kadroya dahil olduğu dizide başarılı oyuncu Merve karakterine hayat verecektir. 5 üniversiteli öğrenciyi konu alacak dizide Hayal Köseoğlu başrolü kaptı. Henüz genç yaşına rağmen güzelliğiyle ön plana çıkan başarılı oyuncu kariyerine bir yeni dizi daha ekledi.

Hayal Köseoğlu, 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Halen okumakta olan Köseoğlu, Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Drama-Oyunculuk Bölümü öğrencisidir. Küçük yaşlarda ekranların sevilen dizilerinden Ruhsar ve Mahallenin Muhtarları’nda roller aldı. İlk deneyimli oyunculuk kariyerine Aşk-ı Memnu dizisinde rol alarak başlayan güzel oyuncu daha sonra Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan’ın nedimesi rolüne hayat vermiştir.

Popüler Dizileri

Aşk-ı Memnu

Muhteşem Yüzyıl

Arkadaşlar İyidir

hayal-koseoglu-kimdir

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?