Dizi Haberleri > Arkadaşlar İyidir Tarık (Emre Karayel) Kimdir? Hangi Dizilerde Rol Aldı?

Arkadaşlar İyidir Tarık (Emre Karayel) Kimdir? Hangi Dizilerde Rol Aldı?

Arkadaşlar İyidir Tarık (Emre Karayel) Kimdir? Hangi Dizilerde Rol Aldı?

Uzun bir aradan sonra ekranlara geri dönüş yapan Emre Karayel yeni sezonda gençlik dizisini seçti. Arkadaşlar İyidir gençlik dizisiyle anlaşma yapan usta oyuncu dizide Tarık karakterine hayat vermektedir. Yeni dizisinde hoca rolünü canlandıran başarılı oyuncu üniversitenin Tarık Hocasıdır. Emre Karayel, 18 Ekim 1972 tarihinde Adana’da dünyaya […]

04 Eylül 2016 - 20:46

Uzun bir aradan sonra ekranlara geri dönüş yapan Emre Karayel yeni sezonda gençlik dizisini seçti.

Arkadaşlar İyidir gençlik dizisiyle anlaşma yapan usta oyuncu dizide Tarık karakterine hayat vermektedir. Yeni dizisinde hoca rolünü canlandıran başarılı oyuncu üniversitenin Tarık Hocasıdır.

Emre Karayel, 18 Ekim 1972 tarihinde Adana’da dünyaya gelmiştir. Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Gazi Üniversitesi’nde İktisat Bölümünü bırakarak Bilkent Üniversitesi’nde Tiyatro Bölümünü bitirdi. İlk oyunculuk kariyerine Bizim Evin Halleri dizisinde başlangıç yaptı. Kariyeri boyunca bir çok dizi ve filmde rol alan usta oyuncu ayrıca sunuculukta yaptı. En son başrollerini Demet Evgar’la paylaştığı 1 Kadın 1 Erkek 2 Çocuk dizisinde rol aldı.

Popüler Dizileri

1 Kadın 1 Erkek

Gümüş

Kurtlar Vadisi Pusu

Canım Ailem

Popüler Tiyatro Oyunları

Testosteron

Othello

Ghetto

Azizname

arkadaslar-iyidir-tarik-kimdir

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?