Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Arkadaşlar İyidir Yunus (Akın Akınözü) Kimdir? Dizideki Rolü

Show Tv’de gençlere hitap eden yeni sezon dizilerinden Arkadaşlar İyidir oyuncusu Akın Akınözü dizide Yunus karakterine hayat vermektedir. Genç yaşta başladığı oyunculuk hayatına bir yenisini daha ekleyen başarılı oyuncu kariyerinin en parlak dönemini yaşıyor. Genç yaşına rağmen dizide başrol kapan oyuncu 5 üniversiteli gencinden biri olarak rol alıyor. Akın Akınözü, 1990 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. […]

Arkadaşlar İyidir Yunus (Akın Akınözü) Kimdir? Dizideki Rolü
04 Eylül 2016 - 20:48 'de eklendi.

Show Tv’de gençlere hitap eden yeni sezon dizilerinden Arkadaşlar İyidir oyuncusu Akın Akınözü dizide Yunus karakterine hayat vermektedir.

Genç yaşta başladığı oyunculuk hayatına bir yenisini daha ekleyen başarılı oyuncu kariyerinin en parlak dönemini yaşıyor. Genç yaşına rağmen dizide başrol kapan oyuncu 5 üniversiteli gencinden biri olarak rol alıyor.

Akın Akınözü, 1990 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuğa lise yıllarında merak saran Akınözü oyunculuk derslerine erken yaşta başlamıştır. Henüz lise öğrencisi iken Craft Oyunculuk Atölyesinde dersler almaya başlayan genç oyunculuk kariyerine Muhteşem Yüzyıl dizisinde Ali rolünde başlangıç yapmıştır.

Popüler Dizileri;

Muhteşem Yüzyıl

Arkadaşlar İyidir

akin-akinozu-kimdir

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER