Dizi Haberleri > Arkadaşlar İyidir Yunus (Akın Akınözü) Kimdir? Dizideki Rolü

Arkadaşlar İyidir Yunus (Akın Akınözü) Kimdir? Dizideki Rolü

Arkadaşlar İyidir Yunus (Akın Akınözü) Kimdir? Dizideki Rolü

Show Tv’de gençlere hitap eden yeni sezon dizilerinden Arkadaşlar İyidir oyuncusu Akın Akınözü dizide Yunus karakterine hayat vermektedir. Genç yaşta başladığı oyunculuk hayatına bir yenisini daha ekleyen başarılı oyuncu kariyerinin en parlak dönemini yaşıyor. Genç yaşına rağmen dizide başrol kapan oyuncu 5 üniversiteli gencinden biri […]

04 Eylül 2016 - 20:48

Show Tv’de gençlere hitap eden yeni sezon dizilerinden Arkadaşlar İyidir oyuncusu Akın Akınözü dizide Yunus karakterine hayat vermektedir.

Genç yaşta başladığı oyunculuk hayatına bir yenisini daha ekleyen başarılı oyuncu kariyerinin en parlak dönemini yaşıyor. Genç yaşına rağmen dizide başrol kapan oyuncu 5 üniversiteli gencinden biri olarak rol alıyor.

Akın Akınözü, 1990 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuğa lise yıllarında merak saran Akınözü oyunculuk derslerine erken yaşta başlamıştır. Henüz lise öğrencisi iken Craft Oyunculuk Atölyesinde dersler almaya başlayan genç oyunculuk kariyerine Muhteşem Yüzyıl dizisinde Ali rolünde başlangıç yapmıştır.

Popüler Dizileri;

Muhteşem Yüzyıl

Arkadaşlar İyidir

akin-akinozu-kimdir

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?