Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

”Aşk-ı Memnu” Final Tekrarıyla Sosyal Medyada Gündeme Oturdu!

Bir zamanların unutulmaz dizilerinden olan ”Aşk-ı Memnu” sosyal medya üzerinden paylaştığı final bölümünün tekrarı ile gündeme oturdu! Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği ve başrollerini Selçuk Yöntem, Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Hazal Kaya, Nebahat Çehre, Nur Fettahoğlu ve Zerrin Tekindor gibi ünlü isimlerin bir araya gelerek paylaştığı ”Aşk-ı Memnu” dizisi Kanal D ekranlarında reytingleri alt üst ediyordu. […]

”Aşk-ı Memnu” Final Tekrarıyla Sosyal Medyada Gündeme Oturdu!
30 Haziran 2017 - 13:29 'de eklendi.

Bir zamanların unutulmaz dizilerinden olan ”Aşk-ı Memnu” sosyal medya üzerinden paylaştığı final bölümünün tekrarı ile gündeme oturdu!

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği ve başrollerini Selçuk Yöntem, Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Hazal Kaya, Nebahat Çehre, Nur Fettahoğlu ve Zerrin Tekindor gibi ünlü isimlerin bir araya gelerek paylaştığı ”Aşk-ı Memnu” dizisi Kanal D ekranlarında reytingleri alt üst ediyordu. Bir zamanların efsane dizisi olan Aşk-ı Memnu’nun final bölümü bugün Twitter’da ”#aşkımemnu” etiketi ile paylaşılarak uzun bir süre boyunca TT listesinin zirvelerinde yer almayı başardı.

Kanal D ekranlarında sevilerek izlenen ve ”Aşk-ı Memnu” dizisinin final sahnesini hatırlayalım…

SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER