Dizi Haberleri > Aşk Kafe Adayları Kim Gelin Adayları Kimler Ne Zaman Saat Kaçta?

Aşk Kafe Adayları Kim Gelin Adayları Kimler Ne Zaman Saat Kaçta?

Aşk Kafe Adayları Kim Gelin Adayları Kimler Ne Zaman Saat Kaçta?

Hafta içi her gün Star Tv ekranlarında yayınlanacak yeni bir evlilik yarışması başlıyor. Evlilik hayalleri kuran damat ve gelin adayları Aşk Kafe‘de tanışıp evlilik yolunda emin adımlarla yürümeye hazır mı? 7 gelin adayının yer alacağı programda erkek adaylar talip olmak istedikleri kadınlarla Aşk Kafe’de buluşmaya […]

23 Eylül 2016 - 17:07

Hafta içi her gün Star Tv ekranlarında yayınlanacak yeni bir evlilik yarışması başlıyor. Evlilik hayalleri kuran damat ve gelin adayları Aşk Kafe‘de tanışıp evlilik yolunda emin adımlarla yürümeye hazır mı?

7 gelin adayının yer alacağı programda erkek adaylar talip olmak istedikleri kadınlarla Aşk Kafe’de buluşmaya geliyorlar. Evlilik adımlarının atılacağı yeni yarışma programında damat adayları gelin adaylarını dinledikten sonra talip olacaklar.

Damat adayının videosu 7 kadın tarafından izlenecek ve talip olduğu kişinin ismi söylenecek. İsmi söylenen gelin adayı eğer kabul ederse Aşk Kafe’de bekleyen damat adayı ile görüşecek. Aşk Kafe’nin kapıları açıldıktan sonra ikili baş başa kalarak birbirlerini tanıyacak. Ayrıca birlikte yemek yiyerek isteğe göre dansta edebileceklerdir.

Aşk Kafe Fragmanı

Aşk Kafe Gelin Adayları Kimler?

Şeyma Soylu;

ask-kafe-seyma-kimdir

Yeşim Şahin;

ask-kafe-yesim-kimdir

Serçin Güner;

ask-kafe-sercin-kimdir

Güler Döner;

ask-kafe-guler-kimdir

Farima Zare;

ask-kafe-farima-kimdir

Naz Zare;

ask-kafe-naz-kimdir

Şulenur Kablan;

ask-kafe-sulenur-kim

 

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?