Dizi Haberleri > Aşk Kafe Farima Zare Kimdir? İsminin Anlamı Nedir?

Aşk Kafe Farima Zare Kimdir? İsminin Anlamı Nedir?

Aşk Kafe Farima Zare Kimdir? İsminin Anlamı Nedir?

Star Tv’nin evlendiren aynı zamanda da eğlendiren programı Aşk Kafe gelin adayı Farima Zare kimdir? Naz Zare’nin kardeşi olan Farima kaç yaşında? Hani tür erkeklerden hoşlanmakta? Merak edenler için ayrıntılar haberimizde yer alıyor. Aşk Kafe gelin adaylarından Farima Zare,  23 yaşındadır. İstanbul’da ablası ile yaşayan güzel adayın […]

23 Eylül 2016 - 16:49

Star Tv’nin evlendiren aynı zamanda da eğlendiren programı Aşk Kafe gelin adayı Farima Zare kimdir? Naz Zare’nin kardeşi olan Farima kaç yaşında? Hani tür erkeklerden hoşlanmakta? Merak edenler için ayrıntılar haberimizde yer alıyor.

Aşk Kafe gelin adaylarından Farima Zare,  23 yaşındadır. İstanbul’da ablası ile yaşayan güzel adayın ailesi İran’da dır. Psikolog olan Farima için karşıdaki kişinin zekası çok önemlidir. Adının anlamı ay ışığı anlamına gelen Farima, şık olmaya özen gösteren cıvıl cıvıl, çılgın bir yapıya sahip ve adrenalin seven bir gelin adayıdır. Seçeceği kişinin uzun boylu olmasını ve daha çok esmer olmasını tercih eden Farima adaylarını beklemektedir.

ask-kafe-farima

ask-kafe-farima-kimdir

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?