Dizi Haberleri > Aşk Kafe Nagehan Kimdir Nagehan Akpınar Adaylarından Neler Beklemekte?

Aşk Kafe Nagehan Kimdir Nagehan Akpınar Adaylarından Neler Beklemekte?

Aşk Kafe Nagehan Kimdir Nagehan Akpınar Adaylarından Neler Beklemekte?

Star Tv’nin en can alıcı programlarından biri olan Aşk Kafe‘de ki gelin adayı Nagehan Akpınar‘ı tanıyalım. Nagehan kimdir , nereli , nerede yaşar ve adaylarından beklentileri nelerdir gibi soruların cevapları haberimizde yanıt bulmakta. İstanbul‘da annesi ve kardeşi ile yaşayan Nagehan 23 yaşındadır. Sakarya üniversitesini bitirmiş […]

21 Eylül 2016 - 20:34

Star Tv’nin en can alıcı programlarından biri olan Aşk Kafe‘de ki gelin adayı Nagehan Akpınar‘ı tanıyalım. Nagehan kimdir , nereli , nerede yaşar ve adaylarından beklentileri nelerdir gibi soruların cevapları haberimizde yanıt bulmakta.

İstanbul‘da annesi ve kardeşi ile yaşayan Nagehan 23 yaşındadır. Sakarya üniversitesini bitirmiş olan Nagehan İngilizce öğretmenliği yapıyor. Yaşamayı , eğlenmeyi , alışveriş yapmayı çok seviyor. Çocuklar hayatının vazgeçilmezi diye düşünen gelin adayımız bolca ve yapabileceği kadar çocuk doğurmak istiyor. Kalbi kazanılması zor olan gelinimiz için bir erkekte ki duruş çok önemli. Aradığı kişi de bakışa, duruşa ve gülüşe çok dikkat ediyor.  Çocuksu bir ruha sahip olan Nagehan, çocuklarını sevecek adaylarını bekliyor.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?