Dizi Haberleri > Aşk Kafe Naz Kimdir Naz Zare Kimin Ablasıdır?

Aşk Kafe Naz Kimdir Naz Zare Kimin Ablasıdır?

Aşk Kafe Naz Kimdir Naz Zare Kimin Ablasıdır?

Star Tv’nin en çok izlenen evlilik programı Aşk Kafe’de ki Naz Zare Kimdir? Nerelidir ve diğer gelin adaylarına süprizi nedir ? Haberimiz de ayrıntılı bilgiyi sizinle paylaşıyoruz.. Naz Zare 30 yaşında olup programa İran’dan katılmaktadır. Kardeşi kadar güzel olan gelinimiz iç mimardır. Aşk Kafe programına katılan Naz, […]

23 Eylül 2016 - 15:47

Star Tv’nin en çok izlenen evlilik programı Aşk Kafe’de ki Naz Zare Kimdir? Nerelidir ve diğer gelin adaylarına süprizi nedir ? Haberimiz de ayrıntılı bilgiyi sizinle paylaşıyoruz..

Naz Zare 30 yaşında olup programa İran’dan katılmaktadır. Kardeşi kadar güzel olan gelinimiz iç mimardır. Aşk Kafe programına katılan Naz, Farima’nın ablasıdır. Her kadın gibi alışverişe bayılan Naz, aynı zamanda ev dekor etmeyi çok sevdiğini, dolayısıyla da mimar olduğunu dile getirdi. Diğer hobileri arasında ise müzik dinlenmeyi ve bilmediği yeni yerleri görüp gezmeyi çok seviyor. Kardeşi ile aynı programda bulunan Naz, kardeşiyle birbirlerine güç vereceklerine inanırken aynı zamanda da aynı kişiye aşık olmamayı diliyor.

Annesine çok bağlı olmayacak ama ailesini sevecek kişileri bekliyor. Ağır başlı bir erkek tercih ediyor. Arkasında güçlü durabilecek ve maddi durumu yüksek kişileri tercih eden gelinimiz çok uzun sakaldan da hoşlanmamakta. Çok gereksiz sözlerden ve dedikodudan nefret eden güzelimiz gerçek aşkı yaşatacak kişiyi Aşk Kafe’ye bekliyor .

ask-kafe-naz

ask-kafe-naz-kim

 

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?