Dizi Haberleri > Aşk Kafe Serçin Güner Kim Yaşı Kaç ve Nereli?

Aşk Kafe Serçin Güner Kim Yaşı Kaç ve Nereli?

Aşk Kafe Serçin Güner Kim Yaşı Kaç ve Nereli?

Çok ilgi gören evlendirme programlarından biri olan Aşk Kafe‘de ki Serçin Güner kimdir? Ne işle uğraşır programdan ve adaylarından beklentileri nelerdir? ayrıntılar haberimizde yer almakta.. Aşk Kafe programının bir başka güzel gelin adayı olan Serçin Güner 32 yaşındadır. Hiç evlilik yapmamış olan Serçin satış sorumlusu […]

22 Eylül 2016 - 00:13

Çok ilgi gören evlendirme programlarından biri olan Aşk Kafe‘de ki Serçin Güner kimdir? Ne işle uğraşır programdan ve adaylarından beklentileri nelerdir? ayrıntılar haberimizde yer almakta..

Aşk Kafe programının bir başka güzel gelin adayı olan Serçin Güner 32 yaşındadır. Hiç evlilik yapmamış olan Serçin satış sorumlusu olarak çalışmaktadır. Ailesi ile birlikte yaşayan Serçin sadık olan bir kişiye ancak aşık olabileceğini düşünüyor. Annesine çok bağlı erkeklerden hoşlanmayan gelinimiz erkeğin her iki tarafında gönlünü hoş tutması gerektiğine inanıyor. Erken yaşta çalışmaya başlayan güzel aday kendi ayakları üzerinde durabilen , özgüvenli , çalışkan adaylarını beklemekte. Kendisini yönetebilecek ve taşıyabilecek uzun boylu adaylarını Aşk Kafe’ye davet ediyor.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?