Dizi Haberleri > Aşk Laftan Anlamaz 13. Bölüm Fragmanı 5 Ekim Yeni Bölüm Çarşamba

Aşk Laftan Anlamaz 13. Bölüm Fragmanı 5 Ekim Yeni Bölüm Çarşamba

Aşk Laftan Anlamaz 13. Bölüm Fragmanı 5 Ekim Yeni Bölüm Çarşamba

Yaz sezonunun ardından yeni sezonda da devam kararı alan Aşk Laftan Anlamaz dizisinin 13. bölüm fragmanı bu akşam yeni bölümü bitiminden hemen sonra yayınlandı. Dizi reytinglerde gösterdiği başarılı grafikler sonucu genel izleyici kapasitesini artırmış durumda. Genel izleyici kitlesi tarafından her yeni bölümü merakla beklenen dizinin bir nebze […]

28 Eylül 2016 - 22:23

Yaz sezonunun ardından yeni sezonda da devam kararı alan Aşk Laftan Anlamaz dizisinin 13. bölüm fragmanı bu akşam yeni bölümü bitiminden hemen sonra yayınlandı. Dizi reytinglerde gösterdiği başarılı grafikler sonucu genel izleyici kapasitesini artırmış durumda.

Genel izleyici kitlesi tarafından her yeni bölümü merakla beklenen dizinin bir nebze olsun fragmanı merakı gideriyor. Romantik Komedi dizisinde bu hafta yeni gelişmeler heyecan yaratacak türden ekranlara geliyor. Fragmanda dikkat çeken olaylar izleyiciyi büyüledi.

Hande Erçel ile Burak Deniz’in başrollerini paylaştığı yaz dizisi Aşk Laftan Anlamaz 13. bölümü ile 5 Ekim 2016 Çarşamba günü Show tv ekranlarında saat 20:00’da olmaya devam edecektir.

Hayat’ın oynadığı oyun ortaya çıktığından Murat’ın verdiği tepkiler Hayat’ı memnun etmez. Aslında kendisine açılacağını düşünen Hayal ters köşe olur. Kulaktan dolma hikayeler belirginlik yaşanmaya başlamıştır. Öte yandan lansman için hazırlanan çalışmalar çalınır ve mucizevi bir olay yaşanır.

Aşk Laftan Anlamaz 13. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?