Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Aşk Laftan Anlamaz 16. Bölüm Fragmanı 26 Ekim

Yeni sezonda da devam kararı alan Romantik Komedi tadındaki Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümü bu akşam ekranlara geldi. Aşk Laftan Anlamaz 16. bölüm fragmanı dizinin bitiminden hemen sonra yayınlandı. Yeni bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Hayat ile Murat’ın aşklarındaki engeller gerçekten ortadan kalktı mı yoksa yeni bir kriz mi yaşanacak? Burak Deniz ve Hande Erçel’in başrollerini paylaştığı Aşk Laftan Anlamaz 26 Ekim 2016 […]

Aşk Laftan Anlamaz 16. Bölüm Fragmanı 26 Ekim
19 Ekim 2016 - 22:42 'de eklendi.

Yeni sezonda da devam kararı alan Romantik Komedi tadındaki Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümü bu akşam ekranlara geldi. Aşk Laftan Anlamaz 16. bölüm fragmanı dizinin bitiminden hemen sonra yayınlandı. Yeni bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Hayat ile Murat’ın aşklarındaki engeller gerçekten ortadan kalktı mı yoksa yeni bir kriz mi yaşanacak? Burak Deniz ve Hande Erçel’in başrollerini paylaştığı Aşk Laftan Anlamaz 26 Ekim 2016 Çarşamba günü 16. bölümü ile Show tv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

Hayat, Murat ve Doruk‘un gizli buluşmasında kulak misafiri olur. Hayat kutsal çarşamba hakkında duyduklarına çok şaşırır. Annesi tarafından ikna edilmeye çalışılan Hayat işten ayrılmamaya karar vermiştir. Emine ise Hayat’ın sevdiği adamı bulmayı kafasına koymuştur. Emine Hayat’ın ilişkisini öğrenecek mi? Hayat şirketteki işleri arasında kimliğini düşürmüştür ve büyük panik yaşar. Hayat kaybolan kimliğini bulabilecek mi? Hayat’ın gizli kimliği ortaya mı çıkacak?

Aşk Laftan Anlamaz 16. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER