Dizi Haberleri > Aşk Laftan Anlamaz 26. Bölüm Fragmanı HD İzle 14 Ocak Cumartesi

Aşk Laftan Anlamaz 26. Bölüm Fragmanı HD İzle 14 Ocak Cumartesi

Aşk Laftan Anlamaz 26. Bölüm Fragmanı HD İzle 14 Ocak Cumartesi

Romantik Komedi dizisi Aşk Laftan Anlamaz‘ın yeni bölümü bu akşam yayınlanır yayınlanmaz yeni tanıtım fragmanı çıktı. Yayınlanan bölümün hemen arkasından çıkan Aşk Laftan Anlamaz 26. bölüm fragmanı şuan itibarıyla sitemize eklendi. Meraklı bekleyişin sonlandığı fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. Haşmet Dede’nin gidişiyle herkes perişandır. Zarfta ki fotoğrafların gölgesinde […]

07 Ocak 2017 - 19:37

Romantik Komedi dizisi Aşk Laftan Anlamaz‘ın yeni bölümü bu akşam yayınlanır yayınlanmaz yeni tanıtım fragmanı çıktı. Yayınlanan bölümün hemen arkasından çıkan Aşk Laftan Anlamaz 26. bölüm fragmanı şuan itibarıyla sitemize eklendi. Meraklı bekleyişin sonlandığı fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz.

Haşmet Dede’nin gidişiyle herkes perişandır. Zarfta ki fotoğrafların gölgesinde kalan Hayat ve Murat’ın aşkı zor bir dönemden geçmek üzeredir. Hayat ve Murat’da Haşmet Dede’nin arkasından dağ evine gider. İkili burada aşk savaşına tanık olur.

Öte yandan Emre her defasında Murat’ın üstüne oynasa da bir türlü zarar verememiştir. Ancak yeniden Murat’ın en hassas noktasından vurmaya kararlıdır. İkilinin savaşında ki zarar aşırı şiddetli olacakken, bir mucizeyle sonuçlanır. Aşk Laftan Anlamaz 14 Ocak 2017 Cumartesi günü yeni bölümüyle Show tv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

Aşk Laftan Anlamaz 26. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?