Dizi Haberleri > Aşk Laftan Anlamaz 29. Bölüm Fragmanı 4 Şubat 2017

Aşk Laftan Anlamaz 29. Bölüm Fragmanı 4 Şubat 2017

Aşk Laftan Anlamaz 29. Bölüm Fragmanı 4 Şubat 2017

Romantik Komedi dizisi Aşk Laftan Anlamaz‘ın yeni bölümü bu akşam yayınlanır yayınlanmaz yeni tanıtım fragmanı çıktı. Yayınlanan bölümün hemen arkasından çıkan Aşk Laftan Anlamaz 29. bölüm fragmanı şuan itibarıyla sitemize eklendi. Meraklı bekleyişin sonlandığı fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. Uzaklarda bir yerlerde baş başa balayında olan Hayat ve […]

28 Ocak 2017 - 12:53

Romantik Komedi dizisi Aşk Laftan Anlamaz‘ın yeni bölümü bu akşam yayınlanır yayınlanmaz yeni tanıtım fragmanı çıktı. Yayınlanan bölümün hemen arkasından çıkan Aşk Laftan Anlamaz 29. bölüm fragmanı şuan itibarıyla sitemize eklendi. Meraklı bekleyişin sonlandığı fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz.

Uzaklarda bir yerlerde baş başa balayında olan Hayat ve Murat’ın mutlu anlarına sürpriz bir kişiyle gölge düşer. Hayat bu sırada bir sırra ortak olurken ortada kalakalır. Ama Hayat güçlükle kurduğu bu mutluluğu kaybetmemek adına savaş verecektir.

Diğer yandan Cemil yalanlarıyla çığır açmaya devam etmektedir. Giderek artan yalanlarının peşinden birde aşka yelken açar. İmkansız olarak gören Tuval, Cemil’in etkisine kapılmaya başlar. İlk defa annesiyle çok yakın olacak olan Murat, bu sırada bir çok söylenmeyecek sözü beraberinde getirecek. Aşk Laftan Anlamaz 4 Şubat 2017 Cumartesi günü yeni bölümüyle Show tv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

Aşk Laftan Anlamaz 29. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?