Dizi Haberleri > Aşk Laftan Anlamaz (Haşmet) Metin Akpınar Diziden Ayrıldı mı? Neden Ayrıldı?

Aşk Laftan Anlamaz (Haşmet) Metin Akpınar Diziden Ayrıldı mı? Neden Ayrıldı?

Aşk Laftan Anlamaz (Haşmet) Metin Akpınar Diziden Ayrıldı mı? Neden Ayrıldı?

Show Tv’nin sevilen dizi Aşk Laftan Anlamaz’da bir ayrılık.. Aşk Laftan Anlamaz’a sonradan dahil olan usta oyuncu Metin Akpınar diziden ayrıldı. Senaryo gereği diziden ayrılan usta oyuncu yeni bölümde yer almayacak. Televizyon tarihinin ünlü ismi Metin Akpınar Show Tv’nin Romantik Komedi dizisi Aşk laftan Anlamaz’a […]

21 Ocak 2017 - 11:26

Show Tv’nin sevilen dizi Aşk Laftan Anlamaz’da bir ayrılık.. Aşk Laftan Anlamaz’a sonradan dahil olan usta oyuncu Metin Akpınar diziden ayrıldı. Senaryo gereği diziden ayrılan usta oyuncu yeni bölümde yer almayacak.

Televizyon tarihinin ünlü ismi Metin Akpınar Show Tv’nin Romantik Komedi dizisi Aşk laftan Anlamaz’a katıldı. Yaz dizisi olarak yayın hayatına başlayan Aşk Laftan Anlamaz yeni sezonda kadrosuna ünlü oyuncuyu transfer etti. Usta oyuncu son olarak 2011 yılında Papatyam dizisiyle rol almış ve o tarihten itibaren ekranlara uzak kalmıştır. Metin Akpınar dizide Haşmet karakterine hayat vermektedir.

Türk tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu 2 Kasım 1941 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve Edebiyat Fakültesi mezunudur. Tiyatro ile oyunculuğa başlayan Akpınar, Zeki Alasya ile beraber muhteşem ikili olmuşlardır. Yeşilçamın iki dev ismi rol aldıkları sinema filmlerinde adlarından sıkça söz ettirmiştir. Bir çok dizi ve sinema filmlerinde rol alan ünlü isim son olarak Papatyam dizisine 4 sezon hayat vermiştir.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?