Aşk Laftan Anlamaz Neden Final Yapıyor? 19 Şubat Neden Bitti?

Show Tv’nin sevilen romantik komedi dizisi Aşk Laftan Anlamaz final yolunda. Yaz dizisi olarak yayın hayatına başlayıp yeni sezonda da devam eden romantik dizi final yapıyor. Son olarak yayın günü değiştirilen dizi çok geçmeden final kararı aldı. Peki ya sevilen dizi neden final yapacak? Merak ettiğiniz bu sorunun cevabı alt kısımdadır.

Hande Erçel ve Burak Deniz’in başrollerini paylaştığı dizi uzun süre ekranlarda kalmayı başarsa da final kararı çok gecikmeden geldi. Bi Yapım imzalı romantik komedi dizisi reyting kurbanı oldu. Reytinglerde düşüşe geçen yapım kötü gidişi sonlandırmak için 31. bölümle ekranlara veda edecek. Aşk Laftan Anlamaz Final bölümü 19 Şubat Pazar akşamı show tv’de ekranlara gelecek.

Show Tv, yeni bölümü yayınlanması gereken Aşk Laftan Anlamaz‘ı yayın akışından kaldırdı. Peki ya neden kaldırdı? Aşk Laftan Anlamaz’ın yeni bölümü neden yok? 11 Şubat 2017 Cumartesi günü saat 20:00’dan itibaren Show Tv ekranlarında yeni bölümü yayınlanması gereken romantik-komedi dizisi Aşk Laftan Anlamaz neden yayınlanmıyor? Merak edilen detaylar haberimizin devamında yer alıyor.

Aşk Laftan Anlamaz dizisi bu haftaki yayınlanmayan bölümü ile her ne kadar kafalarda bitti mi sorusu uyandırsa da dizi sezon boyunca devam edecek. Romantik Komedi türündeki dizi bir kez daha yayın gününde değişikliğe gidiyor. Aşk Laftan Anlamaz çok değil bir gün sonrasında yeni bölümü ile ekranlara kaldığı yerden devam edecek. Dizi bu hafta pazar gününden itibaren her hafta pazar günleri yayın hayatını sürdürecek. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümüyle 12 Şubat 2017 Pazar günü saat 20:00’da Show Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Related Articles

7 yorum

 1. İsim *

  Bu dizi biterse insanlarda biter

 2. İrem

  Aman be bende bikdim

 3. isim

  Yaaa ooofff

 4. İsim *

  Yayınlanmasını isterdik üzüldük

 5. İsim *

  Off ya çarşambayı bekliyoruz, olacak şey mi

 6. İsim *

  Neden neden ya 1 haftadir bekliyoruz sonuc bu mu ya

 7. busra

  Bitmesin bu dizi

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.