Dizi Haberleri > Aşk Tesadüfleri Sever 2 Film Fragmanı

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Film Fragmanı

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Film Fragmanı

2011 senesinde vizyona giren Aşk Tesadüfleri Sever’in devam filmi çok yakında beyaz perde izleyicisiyle buluşacak. Ayşegül Aldinç, Kerem Bürsin, Özge Özpirinçci ve Burak Deniz’in başrollerini paylaşacağı devam filminde ilk filmden bağımsız bir hikaye işlenecek. Aşk Tesadüfleri Sever 2 devam filminin beyaz perde izleyicisiyle 14 Şubat’da buluşacağı […]

09 Ocak 2017 - 11:48

2011 senesinde vizyona giren Aşk Tesadüfleri Sever’in devam filmi çok yakında beyaz perde izleyicisiyle buluşacak. Ayşegül Aldinç, Kerem Bürsin, Özge Özpirinçci ve Burak Deniz’in başrollerini paylaşacağı devam filminde ilk filmden bağımsız bir hikaye işlenecek. Aşk Tesadüfleri Sever 2 devam filminin beyaz perde izleyicisiyle 14 Şubat’da buluşacağı bekleniyor.

Filmde Ayşegül Aldinç’in uzun yılların ardından ilk aşkı ile karşılaşması anlatılacak. Ayşegül Aldinç’in gençliğini Özge Özpirinçci canlandırırken, ilk aşkının gençlik yıllarını ise ünlü oyuncu Kerem Bürsin canlandıracak. Ömer Faruk Sorak’ın yeniden yönetmen koltuğunda oturacağı filmde oyuncu kadrosunda çalışmalar hızla devam ediyor.

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Vizyon Tarihi

Aşk Tesadüfleri Sever devam filmi 14 Ocak 2018’de sinemaseverlerle buluşacak.

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Fragmanı

Fragmanı yayınlandıktan sonra ilk buradan izleyebilirsiniz.

Aşk Tesadüfleri Sever 2 Oyuncuları

Ayşegül Aldinç;

Kerem Bürsin;

Burak Deniz;

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?