Dizi Haberleri > Aşk ve Gurur 3. Bölüm Fragmanı Şevval Sırrını Gizleyebilecek mi?

Aşk ve Gurur 3. Bölüm Fragmanı Şevval Sırrını Gizleyebilecek mi?

Aşk ve Gurur 3. Bölüm Fragmanı Şevval Sırrını Gizleyebilecek mi?

Show Tv’nin yeni dizisi Aşk ve Gurur’un yeni bölümü bu akşam yayınlandıktan sonra dizinin 3. bölüm fragmanı an itibarıyla izleyicinin ilgisine sunulmuştur. Damla Sönmez, Mert Fırat ve Alper Saldıran’ın başrollerini paylaştığı dizinin 3. bölüm fragmanını ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler.. Çaresiz kalan Ahmet yaşadıkları […]

12 Mart 2017 - 10:29

Show Tv’nin yeni dizisi Aşk ve Gurur’un yeni bölümü bu akşam yayınlandıktan sonra dizinin 3. bölüm fragmanı an itibarıyla izleyicinin ilgisine sunulmuştur. Damla Sönmez, Mert Fırat ve Alper Saldıran’ın başrollerini paylaştığı dizinin 3. bölüm fragmanını ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler..

Çaresiz kalan Ahmet yaşadıkları evi Kenan’a satmıştır. Bu durum Zeynep’in Kenan’la arasının daha çok açılmasına sebep olmuştur. Öte yandan Gülnaz ile Şevval’in yıllar önceki büyük sırrı ortaya çıkmak üzeredir. Şevval bu sırrı kimsenin öğrenmemesi için var gücüyle çabalar.

Türkan ise Kadir’e gönlünü kaptırmış ancak imkansız gördüğü için duygularını ön plana çıkaramamıştır. Ali ile Şükran’ın İpek’le tanışmasıyla yeni maceraların başlangıcı olur. Aşk ve Gurur yeni bölümüyle gelecek hafta 19 mart pazar akşamı Show Tv’de sizlerle.

Aşk ve Gurur 3. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

(1 Yorum var)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?