Dizi Haberleri > Aşk ve Gurur Dizisi Nerede Çekiliyor? Nerede Çekildi?

Aşk ve Gurur Dizisi Nerede Çekiliyor? Nerede Çekildi?

Aşk ve Gurur Dizisi Nerede Çekiliyor? Nerede Çekildi?

Limon film yapımcılığında Atv ekranlarında yayınlanacak yeni dizi Aşk ve Gurur çok yakında izleyiciyle buluşuyor. Damla Sönmez, Mert Fırat ve Alper Saldıran’ın başrolünde Atv’de yayınlanacak yeni dizi sete çıktı. Aşk ve Gurur’un çekimlerine İstanbul’da start verildi. Ünlü oyuncular sete çıkarak yeni dizinin çekimlerine başladı. Merak […]

04 Ocak 2017 - 19:18

Limon film yapımcılığında Atv ekranlarında yayınlanacak yeni dizi Aşk ve Gurur çok yakında izleyiciyle buluşuyor. Damla Sönmez, Mert Fırat ve Alper Saldıran’ın başrolünde Atv’de yayınlanacak yeni dizi sete çıktı. Aşk ve Gurur’un çekimlerine İstanbul’da start verildi.

Ünlü oyuncular sete çıkarak yeni dizinin çekimlerine başladı. Merak uyandıran yeni dizinin ilk etap çalışmaları İstanbul’da yürütülüyor. İlk etap çekimlerinin hemen ardından şehir dışında kurulacak sette doğal güzelliğin ambiansı katılması bekleniyor. Çekimler hakkında daha çok detay ilerleyen günlerde sizler için buradan paylaşılmaya devam edilecek. Aşk ve Gurur ilk dört haftalık bölüm çekimleri tamamlandıktan sonra Şubat ayı gibi Atv ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?