Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Aşk ve Gurur Dizisi Oyuncuları Konusu ve Fragmanı (Biyografileri)

Dünya çapında gösterime giren Aşk ve Gurur adlı aşk filmi aynı isim altında dizi olarak uyarlanıyor. Ülkemizde sinema filmlerinin uyarlamaları rağbet görmeye devam ediyor. Son olarak yeni dizi Aşk ve Gurur Limon Film‘in yapımcılığında televizyon dünyasında yayınlanmaya başlayacak. Yeni dizi Aşk ve Gurur çok yakında Show Tv‘de. Aşk ve Gurur dizisinde başrolleri ise Mert Fırat ve Damla Sönmez […]

Aşk ve Gurur Dizisi Oyuncuları Konusu ve Fragmanı (Biyografileri)
04 Mart 2017 - 10:43 'de eklendi.

Dünya çapında gösterime giren Aşk ve Gurur adlı aşk filmi aynı isim altında dizi olarak uyarlanıyor. Ülkemizde sinema filmlerinin uyarlamaları rağbet görmeye devam ediyor. Son olarak yeni dizi Aşk ve Gurur Limon Film‘in yapımcılığında televizyon dünyasında yayınlanmaya başlayacak.

Yeni dizi Aşk ve Gurur çok yakında Show Tv‘de. Aşk ve Gurur dizisinde başrolleri ise Mert Fırat ve Damla Sönmez paylaşacak. Bir Aşk Hikayesi adlı televizyon dizisiyle ün kazanan Damla Sönmez ile son olarak Serçe Sarayı adlı diziye hayat veren başarılı oyuncu Mert Fırat başrolde rol alacak. Hülya Avşar önce kabul etti fakat ardından dizide oynamaktan vazgeçmiştir.

Aşk ve Gurur Konusu

İstanbul’un eski bir mahallesinde ikamet eden Esen Ailesi’nin çocuklarından biridir Zeynep. Çocukluktan bu yana Zeynep’e aşık olan Murat ve İstanbul’un sayılı zenginlerinden birinin varisi Kenan. Zeynep, Murat’tan aldığı evlilik teklifinin ardından Kenan ile tanışır ve yol ayrımı içine girer. Bir yanda onu seven ancak hiç bir şey hissetmediği Murat, diğer yanda ise kendini ondan alamayan Kenan..Zeynep iki ara bir derede kalırken, aşkı sorgulamak için başa döner. Ancak Murat’la Kenan arasında ki düşmanlık had safhaya ulaşırken, Zeynep ikisinin arasında kalmıştır. Aşk ve Gurur, Murat’la Kenan’ın düşmanlığının arasında kendini yoktan var etmeye çalışan Zeynep’in öyküsüdür.

Aşk ve Gurur Fragmanı

Aşk ve Gurur Oyuncuları

Mert Fırat (Kenan);  10 Ocak 1981 Ankara doğumlu Türk tiyatro, dizi ve sinema oyuncusudur. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Yakışıklı oyuncu 2010 senesinde iki kez En İyi Oyuncu ödülüne layık görüldü. Binbir Gece, Kapalı Çarşı, İntikam ve Serçe Sarayı adlı önemli dizilerde adından sıkça söz ettirdi. Dizilerin yanı sıra sinema filmlerinde gösterdiği muhteşem performansla ün kazandı.

ask-ve-gurur-mert-firat

Damla Sönmez (Zeynep); 3 Mayıs 1987 İstanbul doğumlu Türk sinema ve dizi oyuncusudur. Fransa’da tiyatro eğitimi aldıktan sonra Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünü bitirdi. Kariyerinde bir çok dizi ve filmde rol alan güzel oyuncu en son rol aldığı Güllerin Savaşı dizisiyle büyük çıkış yakaladı. Başarılı oyuncu ilk çıkışını Seçkin Özdemir ile başrollerini paylaştığı Bir Aşk Hikayesi adlı televizyon dizisiyle yakalamıştı.

ask-ve-gurur-damla-sonmez

Alper Saldıran (Murat); 16 Eylül 1984 İstanbul doğumlu Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. Eğitimini Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünde tamamladı. Uzun yıllar Trt dizilerinde rol alan başarılı oyuncu Melekler Korusun, Yerden Yüksek ve Beni Böyle Sev gibi dizilerde adını duyurdu. Son olarak Kalbim Ege’de Kaldı isimli televizyon dizisiyle rol alan yakışıklı oyuncu Mustafa Gürük karakterine hayat vermişti.

Levent Ülgen (Ahmet); Türk oyuncu 8 Ağustos 1962 Ankara doğumludur. Orta Doğu Teknik Übiversitesi Fizik Bölümü mezunlarındandır. Ancak eğitimine Hacettepe Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde devam ederek buradan da mezun oldu. Tiyatro ile başlayan oyunculuk kariyerinde En Son Babalar Duyar isimli televizyon dizisiyle tanındı. Ardından Akasya Durağı ve Salih Kuşu gibi önemli dizilerde başrolleri paylaştı. Usta oyuncu son olarak Kiralık Aşk’da Necmi karakterini canlandırmıştır.

Laçin Ceylan (Latife); 25 Kasım 1965 İzmir doğumlu oyuncu, Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunlarındandır. Gümüş ve Hatırla Sevgili isimli iki güzel diziyle yıldızı parladı. Ardından Benim Hala Umudum Var ve Çilek Kokusu’nda rol aldı.

Ahmet Rıfat Şungar (Kadir); Türk oyuncu 9 Temmuz 1983 senesinde İstanbul’da doğdu. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde tamamladı. Oyunculuk kariyerine Hatırla Sevgili isimli diziyle başladı. Asi, ES ES ve Merhamet gibi önemli dizilerde rol alarak adını duyurdu.

Tülin Özen (Türkan);

Ayfer Dönmez (Ceren);

Ayris Aytekin (Şükran),

Begüm Akkaya (Elif),

Lila Gürmen (Şevval),

Rojhat Özsoy (Ali),

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER