Dizi Haberleri > Aşk ve Gurur Kenan Kimdir? Mert Fırat Yeni Dizisi

Aşk ve Gurur Kenan Kimdir? Mert Fırat Yeni Dizisi

Aşk ve Gurur Kenan Kimdir? Mert Fırat Yeni Dizisi

Son olarak Serçe Sarayı dizisinde izlediğimiz yakışıklı oyuncu Mert Fırat, Show Tv’nin yeni dizisi Aşk ve Gurur ile ekranlara geri dönüyor. Damla Sönmez, Alper Saldıran ve Levent Ülgen’le başrolleri paylaşacak olan Mert Fırat dizide, Kenan karakterini oynayacak. Kenan, İstanbul’un saygın ve zengin ailelerinden birinin genç […]

17 Şubat 2017 - 11:18

Son olarak Serçe Sarayı dizisinde izlediğimiz yakışıklı oyuncu Mert Fırat, Show Tv’nin yeni dizisi Aşk ve Gurur ile ekranlara geri dönüyor. Damla Sönmez, Alper Saldıran ve Levent Ülgen’le başrolleri paylaşacak olan Mert Fırat dizide, Kenan karakterini oynayacak.

Kenan, İstanbul’un saygın ve zengin ailelerinden birinin genç varisidir. Zeynep’le tanıştığı günden itibaren aklından onu çıkaramaz. Ancak Zeynep’in çocukluktan gelen aşkı Murat ile düşmanlığı giderek artacaktır.

Türk oyuncu 10 Ocak 1981 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Binbir Gece dizisiyle oyunculuğa başlangıç yapan başarılı oyuncu ardından rol aldığı Kapalı Çarşı dizisiyle ekranlarda tanındı. Daha sonra ise sırasıyla Bir Ömür Yetmez, İntikam ve Serçe Sarayı isimli yapımlarda rol alarak çıkışını sürdürdü. Dizi kariyerinden daha çok oynadığı sinema filmlerindeki performansıyla adından sıkça söz ettiren isim.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?