Dizi Haberleri > Aşk ve Gurur Murat Kimdir? Alper Saldıran Yeni Dizisi

Aşk ve Gurur Murat Kimdir? Alper Saldıran Yeni Dizisi

Aşk ve Gurur Murat Kimdir? Alper Saldıran Yeni Dizisi

En son Kalbim Egede Kaldı adlı Kanal D dizisinde rol alan Alper Saldıran, Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Aşk ve Gurur kadrosuna dahil oldu. Başarılı oyuncu Alper Saldıran, Damla Sönmez ve Mert Fırat’la başrolleri paylaşacak. Aşk ve Gurur dizisiyle ekranlara dönecek olan yakışıklı oyuncu Murat karakterini canlandıracak. […]

17 Şubat 2017 - 11:40

En son Kalbim Egede Kaldı adlı Kanal D dizisinde rol alan Alper Saldıran, Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Aşk ve Gurur kadrosuna dahil oldu. Başarılı oyuncu Alper Saldıran, Damla Sönmez ve Mert Fırat’la başrolleri paylaşacak. Aşk ve Gurur dizisiyle ekranlara dönecek olan yakışıklı oyuncu Murat karakterini canlandıracak.

Murat, çocukluğundan bu yana Zeynep’e aşıktır. Ancak Zeynep’in Kenan’la tanışması Murat’ın evlilik teklifine gölge düşürür. Kenan ile Murat’ın düşmanlığı giderek artarken Zeynep ikisi arasında kalacaktır.

Türk oyuncu 16 Eylül 1984 İstanbul doğumludur. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunlarındandır. Tiyatro ile oyunculuk kariyerine başlayan yakışıklı oyuncu Beni Böyle Sev adlı televizyon dizisiyle tanındı. Beni Böyle Sev’de Ömer karakteriyle hayran kitlesini artırdı. Başarılı oyuncu daha önceden Böyle Bitmesin, Yerden Yüksek ve Melekler Korusun isimli televizyon dizilerinde de rol aldı.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?