Dizi Haberleri > Aşk ve Gurur Neden Final Yapıyor? Neden Bitti?

Aşk ve Gurur Neden Final Yapıyor? Neden Bitti?

Aşk ve Gurur Neden Final Yapıyor? Neden Bitti?

Murat’la Kenan’ın düşmanlığı arasında kendini var etmeye çabalayan Zeynep’in öyküsünü ekranlara getiren ”Aşk ve Gurur” dizisi final kararı aldı. Show Tv’nin yeni dizisi ekrana veda etmeye hazırlanıyor. Peki ya neden final yapıyor merak ediyor musunuz? İşte detaylar.. Başrollerinde Alper Saldıran, Mert Fırat, Damla Sönmez, Ahmet […]

04 Nisan 2017 - 23:10

Murat’la Kenan’ın düşmanlığı arasında kendini var etmeye çabalayan Zeynep’in öyküsünü ekranlara getiren ”Aşk ve Gurur” dizisi final kararı aldı. Show Tv’nin yeni dizisi ekrana veda etmeye hazırlanıyor. Peki ya neden final yapıyor merak ediyor musunuz? İşte detaylar..

Başrollerinde Alper Saldıran, Mert Fırat, Damla Sönmez, Ahmet Rıfat Şungar, Levent Ülgen, Laçin Ceylan, Ayfer Dönmez ve Tülin Özen gibi yetenekli ve genç isimlerin yer aldığı yapım düşük reyting oranları nedeniyle final yapmaya hazırlanıyor. Önce pazar günleri yayınlanmaya başlayan dizi beklentileri karşılayamayınca salı günleri yayınlanmaya başlamıştı. Ancak salı günleri de verim alamayan yapım 6. bölümü ile ekranlara veda ediyor. Aşk ve Gurur final bölümü ile 11 Nisan 2017 salı akşamı saat 22:30’da Show’da.

YORUM YAP

(1 Yorum var)

  • mumin kasapoglu

    sacmalık boyle güzel neden final yapar anlamıs degilim

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?