Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Aşk ve Mavi 11. Bölüm Fragmanı Refika Ölecek mi?

Sevilen dizi Aşk ve Mavi bu akşam 20:00’dan itibaren Atv ekranlarında yayınlandı. Yayınlanan bölümden hemen sonra Aşk ve Mavi 11. bölüm tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Aşk ve Mavi gelecek hafta ki bölümünde neler olacak? Şimdi buradan izle. Mavi’nin babası Mahmut’un şüpheli ölümü polise gelen bir ihbarla yeniden açılır. Polis sorgusuyla Mahmut’un ölümünün cinayet olduğu ortaya çıkar. Ölümün cinayet […]

Aşk ve Mavi 11. Bölüm Fragmanı Refika Ölecek mi?
13 Ocak 2017 - 23:31 'de eklendi.

Sevilen dizi Aşk ve Mavi bu akşam 20:00’dan itibaren Atv ekranlarında yayınlandı. Yayınlanan bölümden hemen sonra Aşk ve Mavi 11. bölüm tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Aşk ve Mavi gelecek hafta ki bölümünde neler olacak? Şimdi buradan izle.

Mavi’nin babası Mahmut’un şüpheli ölümü polise gelen bir ihbarla yeniden açılır. Polis sorgusuyla Mahmut’un ölümünün cinayet olduğu ortaya çıkar. Ölümün cinayet olması Mavi ve ailesini iyice yıkar. Cemal ile Fatma ise yakalanmaktan korkar.

Diğer yandan Fazıl Bey olayın açığa çıkması için seferber olur. Mahmut’un öldürüldüğü yerde bulunan tespih ise kafaları kurcalar. Ali olup bitenin ardından kendisinin sürekli suçlu olarak anılmasından artık bıkmıştır. Kendi canına kıymak isteyen Ali, Mavi’yle vedalaşıp evden ayrılır. Aşk ve Mavi 11. bölümüyle gelecek hafta aynı gününde ve aynı saatinde Atv ekranlarında sizlerle olacak.

Aşk ve Mavi 11. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER