Dizi Haberleri > Aşk ve Mavi 12. Bölüm Fragmanı izle | 27 Ocak Cuma

Aşk ve Mavi 12. Bölüm Fragmanı izle | 27 Ocak Cuma

Aşk ve Mavi 12. Bölüm Fragmanı izle | 27 Ocak Cuma

Sevilen dizi Aşk ve Mavi bu akşam 20:00’dan itibaren Atv ekranlarında yayınlandı. Yayınlanan bölümden hemen sonra Aşk ve Mavi 12. bölüm tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Aşk ve Mavi gelecek hafta ki bölümünde neler olacak? Şimdi buradan izle. Kazanın ardından Ali hastanede ölüm kalım mücadelesi verirken, Mavi suçlamalarından dolayı […]

20 Ocak 2017 - 19:01

Sevilen dizi Aşk ve Mavi bu akşam 20:00’dan itibaren Atv ekranlarında yayınlandı. Yayınlanan bölümden hemen sonra Aşk ve Mavi 12. bölüm tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Aşk ve Mavi gelecek hafta ki bölümünde neler olacak? Şimdi buradan izle.

Kazanın ardından Ali hastanede ölüm kalım mücadelesi verirken, Mavi suçlamalarından dolayı aşırı pişmanlık duyar. Mavi hastaneden hiç ayrılmadan bir an evvel Ali’nin uyanmasını bekler. Öte yandan başı belada olan Cemal ise kaza esnasında kaybolan tesbihin peşine düşer. Aksi taktirde Mahmut’un cinayetini çözecek tesbih ipliğini pazara çıkaracaktır.

İlyas, Cemal’den intikamını almak için Hasibe ile iş birliği yapar. Hasibe’nin yardımı ile ummadık bir hamle yapan İlyas’ın bu hamlesi Cemal’i zor durumda bırakır. Aşk ve Mavi 12. bölümüyle gelecek hafta aynı gününde ve aynı saatinde Atv ekranlarında sizlerle olacak.

Aşk ve Mavi 12. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?