Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Aşk ve Mavi 20. Bölüm Fragmanı Cemal Kendini Aklayabilecek mi?

Sevilen dizi Aşk ve Mavi’nin yeni bölümü bu akşam 20:00’dan itibaren Atv ekranlarında yayınlandı. Yayınlanan bölümden hemen sonra Aşk ve Mavi 20. bölüm tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Aşk ve Mavi gelecek hafta ki bölümünde neler olacak? İsmet’in nişan töreninde yaşananlardan sonra Mavi ve Ali tartışmaya başlar. Öte yandan Pembe, herkesin önünde İsmet’in kendisini yalancı durumuna düşürmesinden dolayı ona […]

Aşk ve Mavi 20. Bölüm Fragmanı Cemal Kendini Aklayabilecek mi?
17 Mart 2017 - 16:18 'de eklendi.

Sevilen dizi Aşk ve Mavi’nin yeni bölümü bu akşam 20:00’dan itibaren Atv ekranlarında yayınlandı. Yayınlanan bölümden hemen sonra Aşk ve Mavi 20. bölüm tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Aşk ve Mavi gelecek hafta ki bölümünde neler olacak?

İsmet’in nişan töreninde yaşananlardan sonra Mavi ve Ali tartışmaya başlar. Öte yandan Pembe, herkesin önünde İsmet’in kendisini yalancı durumuna düşürmesinden dolayı ona küsmüştür. İsmet, ikinci darbesini de Hasibe’den alır. Hasibe, Pembe’nin yanına yaklaşmaması gerektiği konusunda uyarılarda bulunur. Aksi taktirde İsmet için kötü şeylerin olacağı söz konusudur.

Bu arada Pembe’ye yeni bir talip çıkmıştır. Gülizar’ın abisi Pembe’ye aşık olmuştur. Cemal ise Fatma ile görüşmek istediği sırada karısına yakalanmıştır. Cemal asıl şimdi köşeye sıkışmıştır. Aşk ve Mavi 20. bölümüyle 24 Mart 2017 cuma akşamı Atv ekranlarında sizlerle olacak.

Aşk ve Mavi 20. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER