Dizi Haberleri > Aşk ve Mavi 22. Bölüm Fragmanı Gülizar Ölecek mi? Ölüyor mu?

Aşk ve Mavi 22. Bölüm Fragmanı Gülizar Ölecek mi? Ölüyor mu?

Aşk ve Mavi 22. Bölüm Fragmanı Gülizar Ölecek mi? Ölüyor mu?

Sevilen dizi Aşk ve Mavi’nin yeni bölümü bu akşam 20:00’dan itibaren Atv ekranlarında yayınlandı. Yayınlanan bölümden hemen sonra Aşk ve Mavi 22. bölüm tanıtım fragmanı buradan izleyiciye sunuldu. İşte dizinin gelecek hafta ki bölümünde neler olacak? Mavi, konaktaki abisinin katili ile kalmak istemediği için İstanbul’a gitmeye karar verir. Herkes […]

01 Nisan 2017 - 00:09

Sevilen dizi Aşk ve Mavi’nin yeni bölümü bu akşam 20:00’dan itibaren Atv ekranlarında yayınlandı. Yayınlanan bölümden hemen sonra Aşk ve Mavi 22. bölüm tanıtım fragmanı buradan izleyiciye sunuldu. İşte dizinin gelecek hafta ki bölümünde neler olacak?

Mavi, konaktaki abisinin katili ile kalmak istemediği için İstanbul’a gitmeye karar verir. Herkes Mavi’nin Ali’den ayrılıp gideceği için endişelidir. Ali ise asıl katilin Cemal olduğunu Mavi’ye açıklamak ister. Ali, Cemal ile bu konu hakkında konuştuğu sırada başka birinin kendilerini dinlediğinden habersizdir.

Öte yandan Pembe ile İsmet kaçmıştır. Düğün öncesi kaçmaktan başka çareleri olmayan Pembe ve İsmet’in kaçtığı haberi çabuk yayılır. Herkes İsmet ve Pembe’nin peşine düşmüştür. Cemal tehditle zor durumda düşerken, İsmet’i biran evvel bu düğün için ikna etmesi gerekir. Aşk ve Mavi 22. bölümüyle 7 Nisan 2017 cuma akşamı Atv ekranlarında sizlerle olacak.

Aşk ve Mavi 22. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

(1 Yorum var)

  • ask ve mavi cok guzel dizi. bu dizide hep olan olduklar cemal yuzunden. CEMAL SANA YAZIKLAR OLSUN. onun yuzunden buyuk ask bitiyor.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?