reklam

Aşk ve Mavi Ali Ölecek mi? Öldü mü? Emrah Diziden Ayrılıyor mu?

Aşk ve Mavi Ali Ölecek mi? Öldü mü? Emrah Diziden Ayrılıyor mu?

Aşk ve Mavi’nin 10. bölümünde uçurumdan aşağı yuvarlanan Ali ölecek mi? Mavi’nin sürekli suçlu gözüyle baktığı Ali artık dayanamaz. Aslında işlenen cinayetleri kendisinin işlemediğini fakat abisinin de işlediğini bir türlü Mavi’ye söyleyemeyen Ali bu defa suçlamalar yüzünden dağılır. Mavi’yle vedalaşan Ali intihara kalkışır. Ancak Emrah’ın diziden ayrılacağı söz konusu bile değildir. Endişelenmenize gerek yoktur. Ağır yara alan Ali ölmeyecek ve kurtulacaktır.

Ünlü oyuncu Emrah uzun aradan sonra yeniden ekranların başına çıkmaya hazırlanıyor. Atv ekranlarında yayınlanacak olan Aşk ve Mavi dizisinde başrolde yer alan ünlü oyuncu Emrah dizide Ali karakterine hayat verecektir. Gençliği cezaevinde geçmiş Ali’nin hiç sevmeye vakti olmamış fakat bir gün yolları Mavi ile kesişecek ardından tutkulu aşk başlayacaktır.

Emrah Erdoğan, Ünlü oyuncu ve şarkıcı Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde 1 Ocak 1971 senesinde doğmuştur. Şarkıcı olarak başladığı kariyerinde ilk albümünü Ağam Ağam adıyla 1983 senesinde çıkarmış ve Küçük Emrah olarak müzik piyasasına adım atmıştır. Daha sonra oyunculuğa yönelen Emrah ilk olarak Gündüzün Karanlığı dizisinde rol aldı. Kariyeri boyunca bir çok dizide rol alan usta oyuncu; 1997 Unutabilsem, 1999 Belalım Benim, 2002 Kınalı Kar, 2004 Büyük Yalan, 2006 Adak, 2007 Oğlum için, 2009 Hicran Yarası dizilerinde de rol almıştır.

ask-ve-mavi-ali-emrah-kimdir

Share
#

SENDE YORUM YAZ