Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Aşk ve Mavi Dizisi Nerede Çekiliyor? Nerede Çekildi? Seti Nerede?

Emrah, 10 yıl aradan sonra geri döndüğü ekranlarda hayranlarını çok sevindirdi. Ünlü oyuncu Emrah yeni dizisi Aşk ve Mavi ile yeniden ses getirmeye geliyor. Ekranların tozunu attırmayı planlayan Emrah yeni sezonda yine çok konuşulacak. Burcu Kıratlı ve Emrah’ın başrollerini paylaştığı Aşk ve Mavi’nin çekimleri devam ederken çekimlerin nerede yapıldığı hakkında detaylı bilgiyi haberimizin devamından öğrenebilirsiniz. Çekimleri […]

Aşk ve Mavi Dizisi Nerede Çekiliyor? Nerede Çekildi? Seti Nerede?
23 Aralık 2016 - 11:00 'de eklendi.

Emrah, 10 yıl aradan sonra geri döndüğü ekranlarda hayranlarını çok sevindirdi. Ünlü oyuncu Emrah yeni dizisi Aşk ve Mavi ile yeniden ses getirmeye geliyor. Ekranların tozunu attırmayı planlayan Emrah yeni sezonda yine çok konuşulacak. Burcu Kıratlı ve Emrah’ın başrollerini paylaştığı Aşk ve Mavi’nin çekimleri devam ederken çekimlerin nerede yapıldığı hakkında detaylı bilgiyi haberimizin devamından öğrenebilirsiniz.

Çekimleri başlayan Aşk ve Mavi’nin nerede çekildiği merak konusu oldu. Atv’nin yeni dizisi Aşk ve Mavi çekimlerini iki ilde sürdürüyor. İstanbul‘da kurulan sette başlayan çekimler Nevşehir Kapadokya ve Ürgüp‘de sürüyor. Aşk ve Mavi sezon boyunca bu güzergahlarda çekimlerini sürdürecek.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER