Dizi Haberleri > Aşk ve Mavi Konaktaki Hamile kim? 17. Bölüm Fragmanı

Aşk ve Mavi Konaktaki Hamile kim? 17. Bölüm Fragmanı

Aşk ve Mavi Konaktaki Hamile kim? 17. Bölüm Fragmanı

Sevilen dizi Aşk ve Mavi’nin yeni bölümü bu akşam 20:00’dan itibaren Atv ekranlarında yayınlandı. Yayınlanan bölümden hemen sonra Aşk ve Mavi 17. bölüm tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Aşk ve Mavi gelecek hafta ki bölümünde neler olacak? Mavi artık Ali’yle iyice içli dışlı olduğunu hissetmektedir. Ancak Mavi bu durumdan […]

24 Şubat 2017 - 17:05

Sevilen dizi Aşk ve Mavi’nin yeni bölümü bu akşam 20:00’dan itibaren Atv ekranlarında yayınlandı. Yayınlanan bölümden hemen sonra Aşk ve Mavi 17. bölüm tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Aşk ve Mavi gelecek hafta ki bölümünde neler olacak?

Mavi artık Ali’yle iyice içli dışlı olduğunu hissetmektedir. Ancak Mavi bu durumdan hiç hoşnut değildir ve Ali’yi kendisinden soyutlamanın formülünü aramaya kalkışır. Öte yandan Birgül, konağın tuvaletinde hamilelik testi bulur. Bulduğu test pozitiftir.

Teste göre konaktaki kadınların biri hamiledir. Ama bu testin kime ait olduğu belli değildir. Çünkü konaktaki kadınlardan hiçbiri testi üstüne almaz. Aşk ve Mavi 17. bölümüyle 3 Mart 2017 cuma akşamı Atv ekranlarında sizlerle olacak.

Aşk ve Mavi 17. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?