Dizi Haberleri > Aşk ve Mavi Mahmut Cinayeti Aydınlanıyor mu? 16. Bölüm Fragmanı

Aşk ve Mavi Mahmut Cinayeti Aydınlanıyor mu? 16. Bölüm Fragmanı

Aşk ve Mavi Mahmut Cinayeti Aydınlanıyor mu? 16. Bölüm Fragmanı

Sevilen dizi Aşk ve Mavi bu akşam 20:00’dan itibaren Atv ekranlarında yayınlandı. Yayınlanan bölümden hemen sonra Aşk ve Mavi 16. bölüm tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Aşk ve Mavi gelecek hafta ki bölümünde neler olacak? Safiye, kayınvalidesinin eziyetlerine maruz kalan kızı Sevda’yı İlyas’tan ayırmak ister. Safiye, Hasibe’nin yardımı ile […]

15 Şubat 2017 - 17:27

Sevilen dizi Aşk ve Mavi bu akşam 20:00’dan itibaren Atv ekranlarında yayınlandı. Yayınlanan bölümden hemen sonra Aşk ve Mavi 16. bölüm tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Aşk ve Mavi gelecek hafta ki bölümünde neler olacak?

Safiye, kayınvalidesinin eziyetlerine maruz kalan kızı Sevda’yı İlyas’tan ayırmak ister. Safiye, Hasibe’nin yardımı ile bunu başarabilecek midir? Ali ile Mavi ise birbirlerine söylemek isteyip de söyleyemediklerini bir kağıda yazmaya karar verir. Daha sonra ise bu kağıtları uçurumdan aşağı atarlar.

Öte yandan Mahmut cinayeti hakkında polisler Hasibe’yi fena halde sıkıştırmıştır. Hasibe’nin köşeye sıkışmasıyla gerçekleri söylemesi bir olur. Polisler gece yarısı eve gelen kişinin kim olduğunu biliyordur artık. İsmi açığa çıkan Cemal şimdi ne yapacaktır? Aşk ve Mavi 16. bölümüyle 24 Şubat 2017 cuma akşamı Atv ekranlarında sizlerle olacak.

Aşk ve Mavi 16. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?