Dizi Haberleri > Aşk ve Mavi Refika Ölecek mi? Öldü mü? Işıl Yücesoy Diziden Ayrılıyor mu?

Aşk ve Mavi Refika Ölecek mi? Öldü mü? Işıl Yücesoy Diziden Ayrılıyor mu?

Aşk ve Mavi Refika Ölecek mi? Öldü mü? Işıl Yücesoy Diziden Ayrılıyor mu?

Aşk ve Mavi’de kalp krizi geçiren Refika ölecek mi? Refika hanımın kalp krizi geçirmesiyle konak ayaklanıyor. Refika karakterine hayat veren usta oyuncu Işıl Yücesoy diziden ayrılıyor mu? işte açıklayıcı detaylar.. Atv’nin sevilen dizisi Aşk ve Mavi’de bu hafta olayların ardı arkası dinmiyor. Ali ile Mavi […]

02 Ocak 2017 - 14:08

Aşk ve Mavi’de kalp krizi geçiren Refika ölecek mi? Refika hanımın kalp krizi geçirmesiyle konak ayaklanıyor. Refika karakterine hayat veren usta oyuncu Işıl Yücesoy diziden ayrılıyor mu? işte açıklayıcı detaylar..

Atv’nin sevilen dizisi Aşk ve Mavi’de bu hafta olayların ardı arkası dinmiyor. Ali ile Mavi büyük bir sınavdan geçiyor. Ali ve Mavi’nin yakınlaşması olayları dindirdi derken bu kez Mavi’nin babasının ölümünün cinayet olduğu ortaya çıkıyor. Mavi olay yerinde bulunan Ali’nin tesbihiyle hesap sorar. Diğer yandan Cemal’in işlediği suçlar kabarmaya devam etmektedir. Hal böyle olunca Refika Hanım fazla dayanamaz ve kalp krizi geçirir. Refika ölüm kalım savaşı verirken, Göreçke ailesinde karışıklık iyice artacak. Şayet Refika Hanım ölmeyecek sağlığına kavuşacaktır.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?