Aşk Yeniden Şaziment Kim? Miray Akovalıgil Kimdir?

Fox Tv’nin en iyi romantik komedi dizileri dalında zirvedeki yerini koruyan Aşk Yeniden dizisinin gizemli karakteri Şaziment Kimdir? Aşk Yeniden’in inanılmaz sahneleri, Şaziment Şarkısı, dans showlarını haberimizde bulabilirsiniz. Şaziment ilk görüşte Birol’a aşık olmuştur. İşte Şaziment hakkında bilmek istedikleriniz.

Fenomen dizi Aşk Yeniden dizisinin fenomen oyuncusu haline gelen Şaziment karakterini sosyal medyada yayınlanan komik videoları izleyenler mutlaka vardır aramızda. İşte o eğlenceli videoları hazırlayan Miray Akovalıgil Aşk yeniden kadrosuna dahil olmayı başardı. Gösterdiği muhteşem azmin neticesinde 2015 yılına en iyi giriş yapan oyunculardan birisi olmayı başardı. Şaziment karakteri 29 bölüm boyunca var olan, ancak yüzü bir sır gibi saklanan oyuncu Aş Yeniden’in 29.bölümü ile ortaya çıktı ve ortalığı tabir yerindeyse yaktı kavurdu.

Sponsor: Komik Videolar izle

Dizide ise bu aralar Fatih‘in sehta sevgilisi Melissa karakterini canlandırıyor ancak Mukadder hanımdan aldığı 50bin$’lık çek ile ortadan kaybolacak gibi görünüyor 🙂
Aşk Yeniden Şaziment Kimdir?
Şaziment şu sıralar dizide annesi ve babasını yeniden bir araya getirmek için çeşitli oyunlar oynuyorlar.
Şaziment tam bir teknoloji manyağı bir ev kızıdır. Bilgisayarı ile arasından özel bir bağ vardır ve Asla ama asla bilgisayar ve internet bir hayat düşünemiyor. Yıllardır odasından da çıkmayan Şaziment artık çıtasını biraz yükseltmişe benziyor.

Aşk Yeniden Şaziment karakteri 29. bölümde (bu akşam) ortaya çıkacak. Aşk Yeniden Şaziment karakteri ile beklediğimiz oyuncu bakın kim çıktı. Miray Akovalıgil Aşk yeniden dizisinde Şaziment karakterine can verecek. Miray Akovalıgil youtube ve facebook’a yüklediği videolar sayesinde oldukça tanınmış komedyen olarak Aşk Yeniden dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu. Miray Akovalıgil hakkında daha detaylı bir bilgiye henüz ulaşamadık.

Aşk Yeniden Şaziment karakteri sizce nasıl biri olmalı. O Şaziment şarkısına nasıl biri yakışır yorumlarınızı sayfamıza bekliyoruz. Şaziment’i izlerken çok eğleneceksiniz.

Aşk yeniden dizisine adeta renk katan Şaziment‘in kendine özgü muhteşem dansını izlemek istermisiniz?
Şaziment 50.000$’lık çeki aldığı andaki Dans Şhowu

Şaziment (Miray Akovalıgil) Kimdir? Nazıl Fenomen Oldu?
Miray Akovalıgil’in asıl mesleği Avukat’tır fakat kendisi daha çok, çektiği kısa filmleri youtube, facebook ve twitter gibi sosyal medyalarda paylaşmış, izleyenler tarafından çok beğenilerek fenomen olmuş bir isimdir. Aşk Yeniden dizisi ile de artık komedi dizilerinin vazgeçilmez bir karakteri olmaya devam edecektir.
Aşk Yeniden Şaziment Kimdir?
Miray Akovalıgil İş Görüşmesi videosu;

Related Articles

2 yorum

  1. tugçe

    voce me mata aiise euu e pego aiiaiiseu eu te pego

  2. Kader

    ilk seyrettigimde anladim,,,anladim ki,sanziment rolundeki sanatci bir travesti,cunku yuz visage yapisi feminen degil ve fizik yapisi…bir erkek,yaptigi vulgar hareketleri bir kadin yapmak istese bile yapamaz,sonra vikipedi'sini arastirdim ve bu sanatcinin gecmisine dahil hicbisey bulunmuyor net'de,bes-belli bir travesti,ama rolunun ustasi ve gelecegi parlak.

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.