Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Asla Vazgeçmem Ne Zaman Başlıyor? Yeni sezon ne zaman başlayacak 2016 2017

Show Tv’nin sevilen dizisi Asla Vazgeçmem 2 sezondur reytinglerde elde ettiği başarılarla ekranların en sevilen dizisi olmayı başarmıştı. Yeni sezonda ekranlarda sadece 3 yeni bölüm yayınlayacak olan dizinin detayları ise şöyle; Asla Vazgeçmem 2016 Eylül sezonu ile Show Tv ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Asla Vazgeçmem dizisi sezonun başında çok kötü sonuçlar almış hatta final kararı bile alınmıştı. […]

Asla Vazgeçmem Ne Zaman Başlıyor? Yeni sezon ne zaman başlayacak 2016 2017
16 Ağustos 2016 - 14:01 'de eklendi.

Show Tv’nin sevilen dizisi Asla Vazgeçmem 2 sezondur reytinglerde elde ettiği başarılarla ekranların en sevilen dizisi olmayı başarmıştı. Yeni sezonda ekranlarda sadece 3 yeni bölüm yayınlayacak olan dizinin detayları ise şöyle;

Asla Vazgeçmem 2016 Eylül sezonu ile Show Tv ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Asla Vazgeçmem dizisi sezonun başında çok kötü sonuçlar almış hatta final kararı bile alınmıştı. Sonradan oyunculardan Tolgahan Sayışman’ın ücretinde büyük miktarda indirime gitmesi ile dizi devam etmişti.

Asla Vazgeçmem 3. sezonuna devam edip etmeyeceğine dair 9 ağustos 2016 tarihinde basın bildirisi yayınladı. Gold Film sahibi Faruk Turgut yaptığı basın bildirisinde senaryonun ve ana öykünün sonuna gelindiği bu yüzden finalle sonlandırcaklarını duyurmuştur. Dizi Kurban Bayramından sonraki haftalarda 3 bölüm yayınlayıp 59. bölümünde final yapacaktır.

Asla Vazgeçmem 2016-2017 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Asla Vazgeçmem 57. bölümünden itibaren 22 Eylül 2016 perşembe akşamı yeni sezonuyla Show Tv ekranlarında başlıyor. Dizi 57. bölümüyle birlikte 2 bölüm daha yayınlayıp 59. bölümde final yapacaktır.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER