Dizi Haberleri > Asla Vazgeçmem ne zaman final yapacak devam edecek mi Neden Bitiyor

Asla Vazgeçmem ne zaman final yapacak devam edecek mi Neden Bitiyor

Asla Vazgeçmem ne zaman final yapacak devam edecek mi Neden Bitiyor

Asla Vazgeçmem dizisi Show Tv ekranlarında 12 şubatta yayınlanmaya başladı. Asla Vazgeçmem dizisi 8. bölümü ile ekranlara gelmesine rağmen hala beklenen reytingleri karşılayamadı. en son 10 mart ta ekranlara gelen Asla Vazgeçmem 40. bölüm reytinglerde 4’ü geçemeyince dizi ile ilgili final mi yapacak soruları sorulmaya başladı. Tabi […]

14 Mayıs 2016 - 14:35

Asla Vazgeçmem dizisi Show Tv ekranlarında 12 şubatta yayınlanmaya başladı. Asla Vazgeçmem dizisi 8. bölümü ile ekranlara gelmesine rağmen hala beklenen reytingleri karşılayamadı. en son 10 mart ta ekranlara gelen Asla Vazgeçmem 40. bölüm reytinglerde 4’ü geçemeyince dizi ile ilgili final mi yapacak soruları sorulmaya başladı. Tabi caizse Asla Vazgeçmem dizisinde cadı kazanları kaynamaya başladı. Tolgahan Sayışman ve Amine Gülşe’nin başrollerini oynadığı Asla Vazgeçmem dizisinde işler çok da iyi gitmiyor. Asla Vazgeçmem dizisi Show Tv ile 50 bölüm üzerinden anlaşma sağlamış ne olursa olsun yayınlanma anlaşması yapılmıştı. Bakalım Asla Vazgeçmem dizisi bu son bölümlerde nasıl bir performans gösterecek.

 Asla Vazgeçmem devam edecek mi?

Asla Vazgeçmem 18. bölümü ile 11 haziran perşembe günü 1. sezonun finalini yaparak ekranlara veda edecek. Asla Vazgeçmem 2. sezonu ile eylül ayında Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam edecek. 

Asla Vazgeçmem dizisi Show Tv ekranlarında en az 50 bölüm devam edecek. 50 bölümden sonra Asla Vazgeçmem dizisinin devam edebilmesi için yapım şirketi Asla Vazgeçmem dizisi oyuncularından toplu indirim istemesi bekleniyordu. Asla Vazgeçmem dizisi eylül ayında 2. sezonu ile ekranlara geleceğine göre yapım yapım şirketi ile Show Tv arasında anlaşmalar sağlandı.

Asla Vazgeçmem ne zaman final yapacak. Asla Vazgeçmem dizisi ile ilgili reytingler yükselmezse 11 haziran 2015 tarihinde final yapacak.

Asla Vazgeçmem dizisinin yönetmeni Sinan KALOĞLU’da twitter adresinden aşağıdaki açıklamayı yaptı

Dizinin devam etmesi için yapımcı indirim şart” diyor. Benim kulağıma gelen toplu “%20 indirim” isteniyor ücretlerden. Yönetmen ” Bir kuruş indirmem!” diyerek işi bırakıyor. Şimdi 13’üncü bölümde tamamlanacak dizi. Böyle olacağı belli değil miydi?

” Dizi tutmadı, devam etmesi, için pamuk eller cebe ” mantığı süre giden bir yöntem. Üç oradan, beş buradan Allah bin bereket versin hali. Bizde sistem böyle süregeldiği için ne oyuncu, ne yönetmen ne kanal yöneticisi, ne de yapım şirketi suçlu değil.

YORUM YAP

(41 Yorum var)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?