Dizi Haberleri > Baba Candır Elif Kimdir? İpek Tuzcuoğlu’nun Dizideki Rolü Nedir?

Baba Candır Elif Kimdir? İpek Tuzcuoğlu’nun Dizideki Rolü Nedir?

Baba Candır Elif Kimdir? İpek Tuzcuoğlu’nun Dizideki Rolü Nedir?

Trt 1 dizilerinden Baba Candır‘a yeni sezonda taze kan geliyor. Asmalı Konak, Dürüye’nin Güğümleri, Her Şey Yolunda Merkez ve Diğer Yarım gibi önemli yapıtlarda rol alan İpek Tuzcuoğlu yeni sezonda Baba Candır dizisine katıldı. 2016-2017 yeni sezonunda Baba Candır kadrosunda yer alan İpek Tuzcuoğlu dizide Nöroloji Uzmanı […]

08 Eylül 2016 - 12:07

Trt 1 dizilerinden Baba Candır‘a yeni sezonda taze kan geliyor. Asmalı Konak, Dürüye’nin Güğümleri, Her Şey Yolunda Merkez ve Diğer Yarım gibi önemli yapıtlarda rol alan İpek Tuzcuoğlu yeni sezonda Baba Candır dizisine katıldı. 2016-2017 yeni sezonunda Baba Candır kadrosunda yer alan İpek Tuzcuoğlu dizide Nöroloji Uzmanı Profesör Doktor Elif Başaran karakterini canlandıracak. Tıp fakültesinden üstün başarıyla mezun olan Elif Başaran ideallerinin peşindedir.

İpek Tuzcuoğlu, 11 Kasım 1971 senesinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Ankara Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur. Oyunculuk kariyerinde çok iyi yerlere gelen ünlü oyuncu bir çok dizi ve filmde rol aldı. Kariyerinde en çok Asmalı Konak, Dürüye’nin Güğümleri, Her Şey Yolunda Merkez ve Diğer Yarım gibi önemli dizilerde rol aldı.

baba-candir-elif-ipek-tuzcuoglu-kimdir

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?