Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Babam ve Ailesi 12. Bölüm Fragmanı hemen izle 5 Aralık

Babam ve Ailesi 12. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan nefes kesen bölümün hemen arkasından izleyiciye sunuldu. Merakla beklenen yeni bölüm fragmanı ilk olarak sitemize eklendi. Babam ve Ailesi 5 Aralık akşamı yeni bölümüyle Kanal D ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek. Kadir, yeni işinde beklenmeyen bir sürpriz ile karşı karşıya gelir. Hasret ile Tarık yine karşı karşıya […]

Babam ve Ailesi 12. Bölüm Fragmanı hemen izle 5 Aralık
28 Kasım 2016 - 22:39 'de eklendi.

Babam ve Ailesi 12. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan nefes kesen bölümün hemen arkasından izleyiciye sunuldu. Merakla beklenen yeni bölüm fragmanı ilk olarak sitemize eklendi. Babam ve Ailesi 5 Aralık akşamı yeni bölümüyle Kanal D ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

Kadir, yeni işinde beklenmeyen bir sürpriz ile karşı karşıya gelir. Hasret ile Tarık yine karşı karşıya gelmiştir. Hasret ile karşılaşan Tarık, Hasret’e iş teklifinde bulunmuştur. Her şeyin yoluna girdiğini düşünen Hasret, beklenmedik sürprizle karşı karşıya kalmıştır. Ama umulmadık kişiler Hasret’in yardımına koşmuştur.

Diğer yandan Ahmet‘ten yarım isteyen Nilgün, şirkette olanların peşine düşmüştür. Bu sırada Macide hanım ile Fadıl’ın ortaklığı gitgide pekişmeye başlamıştır. Ahmet, büyük sırları aydınlatırken bu sırlar Kemal‘in işini görecek midir?

Babam ve Ailesi 12. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER