Dizi Haberleri > Babam ve Ailesi 2. Bölüm Fragmanı Kanal D HD İzle

Babam ve Ailesi 2. Bölüm Fragmanı Kanal D HD İzle

Babam ve Ailesi 2. Bölüm Fragmanı Kanal D HD İzle

Aile yapıtlarının önemini anlatan Kanal D’nin yeni sezon dizisi Babam ve Ailesi 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sezonun en iddialı aile dizisi olan Babam ve Ailesi’nde bu hafta gelişecek detaylar Kemal’in iki ailesini bir arada toplayacaktır. Mert için alınan kararlar ortaya çıkan aileyi nasıl etkileyecek? Babam […]

19 Eylül 2016 - 21:59

Aile yapıtlarının önemini anlatan Kanal D’nin yeni sezon dizisi Babam ve Ailesi 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sezonun en iddialı aile dizisi olan Babam ve Ailesi’nde bu hafta gelişecek detaylar Kemal’in iki ailesini bir arada toplayacaktır. Mert için alınan kararlar ortaya çıkan aileyi nasıl etkileyecek? Babam ve Ailesi 2. bölümü ile 26 Eylül 2016 Pazartesi günü saat 20:00’da Kalan D ekranlarında olacaktır.

Babam ve Ailesi Son Bölüm Yaşanan Gelişmeler

Kemal ailesi ile İstanbul’da mutlu bir yaşam sürerken bir anda ikinci bir hayatı olduğu ortaya çıkmıştı. Kemal’in ikinci hayatının ortaya çıktığı kazada Mert’in son derece ağır durumu sonrası böbrek nakline ihtiyacı olmuştu. Nakil için Adana’da ki kardeşi Kadir’in uyuşan nakli her şeyi gün yüzüne çıkarmıştı. Fakat Kadir kardeşi olduğunu sonradan öğrendiği Mert için sunduğu şarta göre nakli vereceğini söylemişti.

Babam ve Ailesi 2. Yeni Bölüm Fragmanı

Dizinin Künyesi
Yapım; Gold Film
Yapımcı; Faruk Turgut
Yönetmen; Nihat Durak
Senaryo; Onur Uğraş ve Murat Uyurkulak

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?