Dizi Haberleri > Babam ve Ailesi 3. Bölüm Fragmanı 3 Ekim Pazartesi Yeni

Babam ve Ailesi 3. Bölüm Fragmanı 3 Ekim Pazartesi Yeni

Babam ve Ailesi 3. Bölüm Fragmanı 3 Ekim Pazartesi Yeni

Aile değerlerinin önemini anlatan Kanal D’nin yeni sezon dizisi Babam ve Ailesi yeni bölümü bu akşam yayınlandı. Dizinin bitiminin hemen ardından 3. yeni bölüm fragmanı yayına girdi. Sezonun en iddialı aile dizisi olan Babam ve Ailesi’nde bu hafta gelişecek detaylar Kemal’in iki ailesini bir arada toplayacaktır. Suzan’ın intikamı […]

26 Eylül 2016 - 20:40

Aile değerlerinin önemini anlatan Kanal D’nin yeni sezon dizisi Babam ve Ailesi yeni bölümü bu akşam yayınlandı. Dizinin bitiminin hemen ardından 3. yeni bölüm fragmanı yayına girdi. Sezonun en iddialı aile dizisi olan Babam ve Ailesi’nde bu hafta gelişecek detaylar Kemal’in iki ailesini bir arada toplayacaktır. Suzan’ın intikamı nasıl olacak? İntikam sözlerini duyan Kemal ne gibi önlemler alacak?  Babam ve Ailesi 3. bölümü ile 3 Ekim 2016 Pazartesi günü saat 20:00’da Kalan D ekranlarında olacaktır.

Babam ve Ailesi Son Bölüm Yaşanan Gelişmeler

Her iki aile tarafından yanlış bulunsa da Kadir’in teklifine her iki ailede kabul etmek zorundaydı. Bir tarafta oğlu ameliyata girecek diye endişe duyan Nilgün, diğer tarafta hem oğlunun iyileşmesini hemde intikam planları düşünen Suzan’ın endişeleri vardı. Kemal durumu fark eder ve Suzan’ın intikamına tepkisi büyük olacaktır.

Babam ve Ailesi 3. Yeni Bölüm Fragmanı

Dizinin Künyesi
Yapım; Gold Film
Yapımcı; Faruk Turgut
Yönetmen; Nihat Durak
Senaryo; Onur Uğraş ve Murat Uyurkulak

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?