Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Babam ve Ailesi Neden Final Yapıyor? 12 Aralık Neden Bitti? Neden Final Yaptı?

Başrollerini Bülent İnal, Ayça Bingöl, Sercan Badur ve Ceyda Düvenci‘nin paylaştığı Babam ve Ailesi dizisinde erken gelen final kararı. Dram yüklü Babam ve Ailesi dizisi 13. bölümünde neden final yapıyor? Babam ve Ailesi dizisinin final kararını getiren bilgileri haberimizin devamındadır. Genel izleyici kitlesini merakta bırakan dizinin neden final yaptığı hakkında bilgiler ise şöyle; Babam ve Ailesi dizisi reyting gazabına uğradı. Yayınlandığı haftalarda ortalama 3, […]

Babam ve Ailesi Neden Final Yapıyor? 12 Aralık Neden Bitti? Neden Final Yaptı?
12 Aralık 2016 - 17:03 'de eklendi.

Başrollerini Bülent İnal, Ayça Bingöl, Sercan Badur ve Ceyda Düvenci‘nin paylaştığı Babam ve Ailesi dizisinde erken gelen final kararı. Dram yüklü Babam ve Ailesi dizisi 13. bölümünde neden final yapıyor? Babam ve Ailesi dizisinin final kararını getiren bilgileri haberimizin devamındadır.

Genel izleyici kitlesini merakta bırakan dizinin neden final yaptığı hakkında bilgiler ise şöyle; Babam ve Ailesi dizisi reyting gazabına uğradı. Yayınlandığı haftalarda ortalama 3, 3.5 reytingin üzerine çıkamayan Babam ve Ailesi kötü gidişata dur dedi. Pazartesinde güçlü diziler arasında barınamayan aile dizisi ne yazık ki 13. bölümüyle ekranlara erken veda etti. Geçen hafta Suzan’ın intihara kalkışması sinyalleri vermişti bile.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER