Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Babam ve Ailesi Reyting Sonuçları İzlenme Oranları Tuttu mu?

Babam ve Ailesi dizisinin ilk bölümlerinden alacağı reyting oranları oldukça önemli bir konu. Dizi alacağı reyting oranlarına göre yeni sezonu bitirip bitiremeyeceği belli olacak. Eğer yeterli izlenme oranlarını yakalayamazsa erken final yapmak zorunda kalabilir. Dizinin her hafta yeni bölümü yayınlandıktan sonraki gün izlenme oranlarını sayfamızdan öğrenebileceksiniz. 7 Kasım 2016 Babam ve Ailesi reyting sonucu belli oldu. […]

Babam ve Ailesi Reyting Sonuçları İzlenme Oranları Tuttu mu?
08 Kasım 2016 - 9:36 'de eklendi.

Babam ve Ailesi dizisinin ilk bölümlerinden alacağı reyting oranları oldukça önemli bir konu. Dizi alacağı reyting oranlarına göre yeni sezonu bitirip bitiremeyeceği belli olacak. Eğer yeterli izlenme oranlarını yakalayamazsa erken final yapmak zorunda kalabilir. Dizinin her hafta yeni bölümü yayınlandıktan sonraki gün izlenme oranlarını sayfamızdan öğrenebileceksiniz.

7 Kasım 2016 Babam ve Ailesi reyting sonucu belli oldu. Yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren seyrinde giden reyting sonucu Babam ve Ailesi’ni sadece sıralamada geriliyor. Haftalardır aynı oranı alan dizi ilk 15’den yavaş yavaş geri gitmeye devam ediyor.

7-kasim-reyting-sonuclari

31 Ekim 2016 Babam ve Ailesi güncel reyting sonucu açıklandı. Kanal D dizisi son haftalarda yine gerilemeye devam ediyor gözüküyor. Ortalama 3-4 reyting arası sonuç elde eden aile dizisi bir türlü istenilen çıkışı yakalayamadı. Böyle giderse büyük sıkıntılar yaşanabilir.

31-ekim-reyting-sonuclari

24 Ekim 2016 Pazartesi günü Babam ve Ailesi reyting sonuçları açıklandı. 6. haftada Babam ve Ailesi reytinglerde sıra kaybetmeye devam ediyor.

24-ekim-babam-ve-ailesi-reyting-sonuclari

17 Ekim 2016 Pazartesi günü yeni bölümü yayınlanan Babam ve Ailesi‘nde gidişat pekte iyi görünmüyor. Her hafta sıralama kaybetmeye devam edilmekte. Böyle görünürse dizi reyting kurbanı olabilir.

17-ekim-reyting-sonuclari

Kanal D’nin aile dizisi Babam ve Ailesi reyting sıralamasında geçen haftaya göre üç basamak geriledi. 10 Ekim 2016 Pazartesi günü yeni bölümü yayınlanan dizi 3,77 reyting oranı yakaladı. Üç basamak gerileyen Babam ve Ailesi sıralamada 8. oldu.

10-ekim-reyting

2016-2017 yeni sezon dizisi Babam ve Ailesi 3. hafta reyting sonuçları açıklandı. Geçen haftalara oranla her hafta çıkışını sürdüren dizi izleyiciden tam not almaya devam ediyor. Babam ve Ailesi 3 Ekim 2016 Pazartesi günü reytinglerde 5. sırada yerini aldı. Her hafta sıralamada yükseliş gözlemlendi.

babam-ve-ailesi-rating

Kanal D’nin yeni sezon dizisi Babam ve Ailesi geçen haftanın ardından 26 Eylül 2016 Pazartesi gün ki reyting sonuçları açıklandı. Geçen haftanın biraz üstünde yer aldığı bu hafta da Babam ve Ailesi dizisi listenin 8. sırasına yükseldi. Dizinin Total‘de aldığı 3.62 reytingle zirve potasına girme çabaları sürüyor.

reyting

Yeni sezon aile dizisi Babam ve Ailesi yayın tarihine geçtiği ilk günün ardından 19 Eylül 2016 Pazartesi günü düşük reyting oranı yakaladı. Pazartesi gününü tercih eden Babam ve Ailesi diğer dizilerin akıbetine uğradı. Önceki sezonların devam eden dizileri yine en çok izlenince Babam ve Ailesi ilk başlangıcı alt sıralarda attı. Reyting sıralamasında 13. olan Babam ve Ailesi Total‘de 2.10 izlenme oranı sağladı.

19-eylul-reyting

Babam ve Ailesi dizisi oyuncu kadrosu ve yeni bölüm fragmanı için tıklayın.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER