Dizi Haberleri > Bahtiyar Bahtıkara Film Fragmanı Oyuncuları Konusu ve Vizyon Tarihi

Bahtiyar Bahtıkara Film Fragmanı Oyuncuları Konusu ve Vizyon Tarihi

Bahtiyar Bahtıkara Film Fragmanı Oyuncuları Konusu ve Vizyon Tarihi

Rnk Film imzalı İhsan Karademir ve Mehmet Yıldırım’ın yapımcılığını üstlendiği, Ergin Yılmazer’in yönetmen koltuğunda oturduğu ”Bahtiyar Bahtıkara” isimli film çok yakında sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Kadir Maraşlı ve İbrahim Bakırhan’ın kaleme aldığı ”Bir Gırık Aşk Hikayesi” sloganı ile çekilen filmin geri sayımı başladı. Muğla’nın Seydikemer ilçesinde […]

18 Nisan 2017 - 14:15

Rnk Film imzalı İhsan Karademir ve Mehmet Yıldırım’ın yapımcılığını üstlendiği, Ergin Yılmazer’in yönetmen koltuğunda oturduğu ”Bahtiyar Bahtıkara” isimli film çok yakında sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Kadir Maraşlı ve İbrahim Bakırhan’ın kaleme aldığı ”Bir Gırık Aşk Hikayesi” sloganı ile çekilen filmin geri sayımı başladı.

Muğla’nın Seydikemer ilçesinde çekilen filmin oyuncu kadrosunda Yeşim Salkım, Kadir Çöpdemir, Duygu Çelebi, Nedim Saban, Ferdi Sancar, Metin Zakoğlu, Yaşar Uzer, Gülnihal Demir, Duygu Çelebi, Sedat Bilenler, Yakup Yavru, Alper Kemal Alp, Yasemin Tunca, Gökçe Balıkel ve Mustafa Şen yer alıyor. Ayrıca proje de 50 köy haklı figürasyon olarak görev aldı.

Bahtiyar Bahtıkara Filmi Nerede Çekildi?

Filmin çekimleri Muğla’nın Seydikemer ilçesinde tamamlandı.

Bahtiyar Bahtıkara Vizyon Tarihi

Film beyazperde izleyicisi ile 19 Mayıs’ta buluşacak.

Bahtiyar Bahtıkara Konusu

Annesinden dolayı 36 kez evlenememiş olan Bahtiyar Hoca, garip bir medyumdur. Ancak hem annesi hemde kaderine karşı kafa tutan Bahtiyar Hoca, her türlü soruna rağmen köye taşınan Dul Pakize ile evlenmek ister.

Bahtiyar Bahtıkara Oyuncuları

Kadir Çöpdemir (Bahtiyar Hoca);

Yeşim Salkım (Dul Pakize);

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?