Dizi Haberleri > Bana Sevmeyi Anlat 19. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 9 ocak

Bana Sevmeyi Anlat 19. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 9 ocak

Bana Sevmeyi Anlat 19. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 9 ocak

Yeni sezona iddialı giriş yapan yeni dizi Bana Sevmeyi Anlat izleyiciden tam not almaya devam ediyor. Sezonun yeni dizilerinden Bana Sevmeyi Anlat 19. bölüm fragmanı bu akşam 20:00’dan itibaren yayınlanan yeni bölümün bitiminde hemen yayınlandı. Dram yüklü hikayesiyle Fox Tv ekranlarında her cuma akşamı yayınlanan Bana Sevmeyi Anlat dizisinin […]

02 Ocak 2017 - 19:08

Yeni sezona iddialı giriş yapan yeni dizi Bana Sevmeyi Anlat izleyiciden tam not almaya devam ediyor. Sezonun yeni dizilerinden Bana Sevmeyi Anlat 19. bölüm fragmanı bu akşam 20:00’dan itibaren yayınlanan yeni bölümün bitiminde hemen yayınlandı. Dram yüklü hikayesiyle Fox Tv ekranlarında her cuma akşamı yayınlanan Bana Sevmeyi Anlat dizisinin heyecanı sürüyor.

Kadir Doğulu, Seda Bakan ve Mustafa Üstündağ‘ın başrollerini paylaştığı Bana Sevmeyi Anlat 9 ocak Cuma günü 19. bölümü ile Fox Tv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olmaya devam edecektir.

Çiçek’in ortadan kaybolması herkeste şok etkisi yaratır. Ezgi ve Engin ayrılık acılarını henüz bastıramazken bir de Çiçek’in ellerinden kayıp gitmesin tahammülleri yoktur. Daha fazla dayanacak gücü kalmayan Berna sırrı Alper’le paylaşır. Berna Çiçek’i Onur’un kaçtığını itiraf eder. Alper duyduğu itiraf sonrasında kızının hayatını kurtarmak için harekete geçer. Onur ve Berna arasındaki ilişkiyi öğrenen Haşmet bu duruma göz yumacak mı? Alper ve Onur’un hesaplaşmasında neler yaşanacak?

Bana Sevmeyi Anlat 19. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?