Dizi Haberleri > Bana Sevmeyi Anlat 21 . Bölüm Fragmanı Yayınlandı 23 ocak

Bana Sevmeyi Anlat 21 . Bölüm Fragmanı Yayınlandı 23 ocak

Bana Sevmeyi Anlat 21 . Bölüm Fragmanı Yayınlandı 23 ocak

Yeni sezona iddialı giriş yapan yeni dizi Bana Sevmeyi Anlat izleyiciden tam not almaya devam ediyor. Sezonun yeni dizilerinden Bana Sevmeyi Anlat 21. bölüm fragmanı bu akşam 20:00’dan itibaren yayınlanan yeni bölümün bitiminde hemen yayınlandı. Dram yüklü hikayesiyle Fox Tv ekranlarında her cuma akşamı yayınlanan Bana Sevmeyi Anlat dizisinin […]

16 Ocak 2017 - 19:04

Yeni sezona iddialı giriş yapan yeni dizi Bana Sevmeyi Anlat izleyiciden tam not almaya devam ediyor. Sezonun yeni dizilerinden Bana Sevmeyi Anlat 21. bölüm fragmanı bu akşam 20:00’dan itibaren yayınlanan yeni bölümün bitiminde hemen yayınlandı. Dram yüklü hikayesiyle Fox Tv ekranlarında her cuma akşamı yayınlanan Bana Sevmeyi Anlat dizisinin heyecanı sürüyor.

Kadir Doğulu, Seda Bakan ve Mustafa Üstündağ‘ın başrollerini paylaştığı Bana Sevmeyi Anlat 23 ocak Cuma günü 21. bölümü ile Fox Tv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olmaya devam edecektir.

Berna söyledikleriyle Haşmet’in öfkesini ortaya çıkartır. Artık her şey tüm açıklığıyla ortaya dökülür. Leyla Haşmet’in ortalıktan kaybolmasıyla endişelenir. Alper Leyla’yı kendine getirmeye çalışırken aynı zamanda kendilerini nasıl bir belanın beklediğini düşünmektedir. Şüphesiz Haşmet bir hışımla geri dönecek ve her şeyi alt üst edecektir. Canan tüm olan bitenin üzerine bir de gizli tehdit mesajı alır. Herkes için bu gün bir milattır hiç bir şey eskisi gibi güzel olmayacaktır.

Bana Sevmeyi Anlat 21. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?