Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Bana Sevmeyi Anlat Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

Ay Yapım imzalı Fox’un dram yüklü hikayesiyle her hafta cuma günleri yayın hayatına geçirdiği yeni dizi Bana Sevmeyi Anlat yayın gününde değişikliğe gidiyor. Haftalardır Cuma günleri yayınlanan dizi bundan sonra yerini Muhteşem Yüzyıl Kösem’e bırakacak. Yaklaşık 11 bölüm boyunca cuma günleri yayınlanan Bana Sevmeyi Anlat bu haftadan itibaren yerini Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi 4. Murad‘a […]

Bana Sevmeyi Anlat Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?
21 Kasım 2016 - 13:27 'de eklendi.

Ay Yapım imzalı Fox’un dram yüklü hikayesiyle her hafta cuma günleri yayın hayatına geçirdiği yeni dizi Bana Sevmeyi Anlat yayın gününde değişikliğe gidiyor. Haftalardır Cuma günleri yayınlanan dizi bundan sonra yerini Muhteşem Yüzyıl Kösem’e bırakacak.

Yaklaşık 11 bölüm boyunca cuma günleri yayınlanan Bana Sevmeyi Anlat bu haftadan itibaren yerini Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi 4. Murad‘a bırakıyor. Peki ya Bana Sevmeyi Anlat ne zaman yayınlanacak? Fox’un sadece bir günü boş. Çok iddialı bir günde yayın hayatına geçecek olan Bana Sevmeyi Anlat’ın işi oldukça zor olacak.

Başrollerinde Kadir Doğulu, Seda Bakan ve Mustafa Üstündağ gibi ünlü isimlerin yer aldığı Bana Sevmeyi Anlat adlı dizi 12. bölümünden itibaren 21 Kasım 2016 Pazartesi günü Fox ekranlarında yayın hayatına devam edecek.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER