reklam
05 Aralık 2016

Bana Sevmeyi Anlat Oyuncuları Kadrosu Konusu ve Karakterleri Fox Tv

Bana Sevmeyi Anlat Oyuncuları Kadrosu Konusu ve Karakterleri Fox Tv

Ay Yapım imzalı 2016-2017 yeni sezon dizisi Bana Sevmeyi Anlat Fox ekranlarında çıktığı yayın hayatında Cuma günlerinin vazgeçilmezi oldu. Reytinglerde artış gösteren Bana Sevmeyi Anlat bu sezon tuttu gözüyle bakılan diziler arasına girmeyi başardı. Bana Sevmeyi Anlat dizisinin başrollerini Kadir DoğuluSeda Bakan ve Mustafa Üstündağ paylaşıyor. Bana Sevmeyi Anlat haftanın Pazartesi günleri saat 20:00’da Fox Tv ekranlarında olacak.

Bana Sevmeyi Anlat Konusu

Almanya’dan İstanbul’a kadar uzanan aşk hikayesinde Seda Bakan ile Kadir Doğulu arasında inanılmaz bir aşk hikayesi yaşanacaktır. Dizinin genel konusu ise şöyle; Dost ve Aşkı bildikleri tarafından ihanete uğramış genç bir delikanlı olan Alper… Etrafındaki boş kalabalıkta bebeğinden başkasının yalan olduğu Leyla… Bu ikilinin hayatları bir kaçış planı sırasında kesişir ve bunların dönüm noktası olan Haşmet…

Bana Sevmeyi Anlat Fragmanı

Bana Sevmeyi Anlat Nerede Çekiliyor?

Almanya’nın Freiburg kentinde başlayan dizinin çekimleri sezon boyunca İstanbul’da devam edecek.

Bana Sevmeyi Anlat Oyuncuları:

Kadir Doğulu (Alper Eren) Kimdir?

Restoran işletmecisi Alper 35 yaşında Berna ile evli Çiçek adında bir kız çocuğu vardır. Karısının geçirdiği kaza sonrası hayat ona acı tarafını gösterir. Alper tesadüfler sonucu Leyla ile tanışacaktır.

Yakışıklı oyuncu 19 Nisan 1982 Mersin doğumludur. Daha önce bir çok dizi ve filmde rol almıştır. Son olarak ta Muhteşem Yüzyıl Kösem’de 3. Mehmed Giray’ı canlandırmıştır. Yakışıklı oyuncu Neslihan Atagül ile dünya evine girmiştir.
Bana sevmeyi anlat Kadir Doğulu

Seda Bakan (Leyla Aydın) Kimdir?

Gençliği boyunca hep üvey evlat muamelesi gören Leyla yaralı bir kadındır. İnat uğruna evlendiği yanlış kişiden hatta birde çocuk sahibi olmuştur. Fakat hayat mücadelesine oğlu Rüzgar ile elinden geleni yapacaktır.

Kocaeli Gebze doğumlu Bakan 10 Ekim 1985 yılında dünyaya gelmiştir. Sakarya Üniversitesi Dış Ticaret bölümünden mezun olduktan sonra Türvak Sinema ve Tv Eğitim Merkezi’nde eğitim aldı. Bir çok dizi ve filmde rol alan güzel oyuncu Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde Eda karakteriyle tanınmış yüz olmayı başardı. Başarılı oyuncu son olarak Kardeş Payı dizisinde rol aldı.

Bana sevmeyi anlat seda-bakan-kimdir

Mustafa Üstündağ (Haşmet Tuğcu) Kimdir?

İstanbul’lu orta düzey bir ailenin oğlu olan Haşmet okulu bitince iş hayatına atılmıştır ve hızla zirveye yükselmiştir. İlk görüşte aşık olduğu Leyla ile evlenecektir. Karanlık yüzünden hiç sır vermeyecek olan Haşmet bu yüzünü göstermemenin türlü yollarını arar.

Mersin Doğumlu Üstündağ 11 Şubat 1977 tarihinde dünyaya gelmiştir. İlkokul, ortaokul ve liseyi Mersin’de bitirdikten son Konservatuar okumak için İstanbul’a gelmiştir fakat sınavı kazanamamıştır. Daha sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Uy Başıma Gelenler dizisi ile oyunculuk kariyerine başlayan Üstündağ daha sonra Kurtlar Vadisi dizisinde Muro karakteriyle rol aldı. Namı değer Muro olarak tanınan başarılı oyuncu bir çok dizi ve sinema filminde rol aldı.

Bana sevmeyi anlat mustafa-ustundag-kimdir

Dolunay Soysert (Canan Güngör) Kimdir?

Adana doğumlu Soysert 25 Mart 1973 tarihinde dünyaya gelmiştir. İstanbul Moda Kolejinde orta ve liseyi eğitimini aldıktan sonra İstanbul Üniversitesi Sanat Tarihi ve Arkeoloji bölümünü bitirmiştir. Bununla yetinmeyen Soysert Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünde eğitim almıştır. 1994 yılında Kaygısızlar ve Çılgın Bediş dizilerinde oyunculuk kariyerine başlangıç yapan başarılı oyuncu bir çok dizi ve filmde oynamamıştır. Avrupa Yakası ve Adanalı dizileri ile çıkış yakalayan oyuncu son olarak Çifte Saadet dizisinde rol almıştır.

bana-sevmeyi-anlat-oyunculari-dolunay-soysert

Aslı Orcan (Berna Eren) Kimdir?

Aydın doğumlu Orcan 27 Mayıs 1980 yılında dünyaya gelmiştir. Ege Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda okuduktan sonra oyunculuk dersleri aldı. İlk rolünü Sırlar Dünyası dizisinde alan başarılı oyuncu Karadayı, Kurt Seyit ve Şura ile birlikte Medcezir dizisinde ün kazandı.

bana-sevmeyi-anlat-oyunculari-asli-orcan

Cemil Büyükdöğerli (Onur Bozan) Kimdir?

İstanbul doğumlu Büyükdöğerli 24 Aralık 1980 tarihinde dünyaya gelmiştir. İlk Kavak Yelleri dizisinde rol alan başarılı oyuncu Karadayı dizisi ile çıkış yakalamıştır.

bana-sevmeyi-anlat-oyunculari-cemil-buyukdogerli

Kadir Çermik (Salih Aydın) Kimdir?

Van doğumlu Çermik 1 Ocak 1977’de dünyaya gelmiştir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olduktan sonra oyunculuğa atılan Çermik daha çok seslendirme sanatçısıdır. Başarılı oyuncu kariyeri boyunca Yılan Hikayesi, Yeditepe İstanbul ve Kuzenlerim dizisinde rol aldı.

bana-sevmeyi-anlat-oyunculari-kadir-cermik

Mahperi Mertoğlu (Ayla Aydın) Kimdir?

Ankara doğumlu Mertoğlu 4 Nisan 1969 tarihinde dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu İngilizce Edebiyatı okumuştur. İlk oyunculuk kariyerine Çiçek Taksi ile adım atmıştır. Daha sonra bir çok dizi ve filmde oynayan Mertoğlu Yılan Hikayesi ve Melekler Korusun dizileriyle tanınmış yüz olmuştur.

bana-sevmeyi-anlat-oyunculari-mahremi-mertoglu

Bahadır Vatanoğlu (Hakverdi Aydın) Kimdir?

İstanbul doğumlu Vatanoğlu 01 Ocak 1983 tarihinde dünyaya gelmiştir.

bana-sevmeyi-anlat-oyunculari-bahadir-vatanoglu

Emir Çubukçu (Burak Tuğcu) Kimdir?

İstanbul doğumlu Çubukçu 1990 yılında dünyaya gelmiştir. İtalyan lisesini bitirdikten sonra Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Oyunculuk kariyerine Karadayı dizisiyle başlangıç yapan başarılı oyuncu kariyerine Bana Sevmeyi Anlat dizisi ile devam edecektir.

Emir-cubukcu-kimdir

Mine Kılıç (Ezgi Güneş) Kimdir?

Mersin doğumlu Kılıç 1986 yılında dünyaya gelmiştir. Oyuncu kariyerinde Beni Böyle Sev ve Aile İşi dizilerinde rol alarak tanınmış isim olmayı başarmıştır.

mine-kilic-kimdir

Bihter Dinçel (Suzan Giray) Kimdir?

Diyarbakır doğumlu Dinçel 12 Mart 1982 yılında dünyaya gelmiştir.  Ege Üniversitesi Felsefe bölümünden mezun olduktan sonra 5 yıl boyunca İzmir Devlet Tiyatrosunda görev almıştır. İlk dizi kariyerine Avrupa Yakası ile başlangıç yapan başarılı oyuncu bir çok dizi ve filmde rol aldı. Oyuncu en son Ali Ayşe’yi Seviyor dizisinde Gülnihal karakterine hayat vermişti.

bihter-dincel-biyografi

Serdar Özer (Engin Kargı) Kimdir?

İstanbul doğumlu Özer 21 Ocak 1980 yılında dünyaya gelmiştir. iki üniversite okuyan Özer, Girne Amerikan Üniversitesi Turizm ve Konaklama bölümü ile Beykent Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. Dizi hayatına Hekimoğlu dizisinde başrol oynayarak adım atan başarılı oyuncu bir çok dizi ve filmde rol aldı. Oyuncu son olarak Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde Maksut karakterine hayat vermişti.

serdar-ozer-kimdir

Tolga Tuncer;

tolga-tuncer

İlayda Alişan (Eylül Eren);

ilayda-alisan-kimdir

Naz Sayıner (Mercan Eren);

naz-sayiner

Lavinya Ünlüer (Çiçek Eren);

lavinya-unluer

Gülper Özdemir (Simge Aydın);

Share
#

SENDE YORUM YAZ