Ana Manşet > Ben Bilmem Eşim Bilir Evi Yarışmacıları Başvuru Formu Sunucusu Kim? Ne Zaman Hangi Günler

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi Yarışmacıları Başvuru Formu Sunucusu Kim? Ne Zaman Hangi Günler

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi Yarışmacıları Başvuru Formu Sunucusu Kim? Ne Zaman Hangi Günler

Kanal D ekranlarında yeni bir yarışma programı daha start aldı. Sunuculuğunu Ufuk Özkan ve Şule Zeybek yapacaklar. Kanal D’nin fenomen yarışma programın Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışmasında daha önce yarışmış popüler isimlerin ev halkını oluşturacağı program Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 11 Temmuz pazartesi günü […]

09 Temmuz 2016 - 20:10

Kanal D ekranlarında yeni bir yarışma programı daha start aldı. Sunuculuğunu Ufuk Özkan ve Şule Zeybek yapacaklar.
Kanal D’nin fenomen yarışma programın Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışmasında daha önce yarışmış popüler isimlerin ev halkını oluşturacağı program Ben Bilmem Eşim Bilir Evi 11 Temmuz pazartesi günü saat 16:15‘te Kanal D ekranlarında başlıyor.
Ben Bilmem Eşim Bilir Evinde büyük ödülü kazanabilmek için 6 çift kıyasıya yarışacaklar. Ben Bilmem Eşim Bilir Evi yarışmasının sunuculuğunu hafta içi Şule Zeybek, Cumartesi gecesi yapılacak olan Final bölümlerini ise Ufuk Özkan sunacak.

Hafta içi oyunları ve elemeler sonucunda belirlenmiş dört çift Cumartesi gecesi büyük ödül yarışına girecek. Final gecesinde başarılı olan bir çiftimiz eve Suzuki marka araba kazanarak dönecekler.

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi Yarışması Formatı Şöyle olacak!

ben-bilmem-esim-bilir-evi-yarismacilari2

Ben Bilmem Eşim Bilir evinde büyük ödülü kazanmak için 6 çift yarışacak. Her gün oynanacak oyunlar sonunda başarılı olan çift çeşitli ödüllerle ödüllendirilecek. Yarışmaların sonunda en önemli olan şey ise gün birincisi seçilmek. Günün birincisi hem Cumartesi gecesi oynanacak finale katılacak hem de evdeki işlerden muaf olma hakkını elde edecek. Aynı haftanın içerisinde birden çok kez final bileti kazanan çift, istediği başka bir çifte biletini verip o çifti de final gecesine götürebilecek. Cuma günü yapılacak oylamayla elenen çift, final oyunlarına katılamadan yarışmaya veda edecek ve yerini bir sonraki hafta eve girecek yeni bir çifte bırakacak.

Cuma akşamları yapılacak olan Haftanın Finali ise saat 20:00’da Kanal D ekranlarında olacak.

ben-bilmem-esim-bilir-evi-yarismacilari3

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi Yarışmacıları

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?