Dizi Haberleri > Ben Bilmem Eşim Bilir Ünlüler’de Bu Hafta

Ben Bilmem Eşim Bilir Ünlüler’de Bu Hafta

Ben Bilmem Eşim Bilir Ünlüler’de Bu Hafta

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam ediyor. Ben bilmem Eşim Bilir’de bu hafta da ünlü isimler eşleriyle yarışmaya eğlence katmaya devam ediyor.  İlker Ayrık’ın  sunuculuk yaptığı sevilen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu haftaki  bölümünde […]

20 Nisan 2015 - 19:22

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam ediyor. Ben bilmem Eşim Bilir’de bu hafta da ünlü isimler eşleriyle yarışmaya eğlence katmaya devam ediyor.  İlker Ayrık’ın  sunuculuk yaptığı sevilen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu haftaki  bölümünde Fatoş Kabasakal-Ali Emrah Sürtal, Selin Türkmen-Umut Eker, Nevin-Selahattin Taşdöğen, Gülhan Tekin-Hasan Elmas çiftleri yarışacak.

Her bölümüyle izleyenlerini ekran başına toplayan Ben Bilmem Eşim Bilir’de bu hafta yarışan ünlü sanatçılar birbirinden komik anlara neden oldu.

İlker Ayrık’ın yarışma içersinde sorduğu, eşinize nasıl hitap edersiniz sorusuda yarışmada renkli anlara sebep oldu. Ali Emrah Sürtal sevgilisi Fatoş Kabasakal’a “Fatik” ya da amcaoğlu anlamına gelen “Keke” şeklinde, Fatoş Kabasakal’ın ise kendisine “Emo” diye seslendiğini söyledi. Umut Eker sevgilisi Selin Türkmen’e “Düz Surat” derken, Selin Türkmen’in kendisine “Kuş Pençesi” dediğini dile getirdi. Söz sırası Selahattin Taşdöğen’e geldiğinde ise stüdyo kahkahaya boğuldu. Taşdöğen kendinden önce söylenen hitap şekillerine esprili bir dille yorum yaparak herkesi çok güldürdü. Hasan Elmas’ın sevdiği herkese “Tayfun” diye seslenmesi de aşkınlık yarattı.

Ben Bilmem Eşim Bilir Ünlüler bölümü bu akşam saat 20:00’de Kanal D’de!

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?