reklam
29 Aralık 2016

Ben Söylerim Jüri Üyeleri Jürileri Kimler Formatı

Ben Söylerim Jüri Üyeleri Jürileri Kimler Formatı

En İyi Ben Söylerim adlı yetenek şarkı yarışmasının jüri üyerileri belli oldu. Çok yakında Fox ekranlarında başlayacak olan ses yarışmasında ünlü sanatçılar jüri koltuğunda oturacak. Ünlü sanatçıların yarışmacıları dinleyerek En İyi yarışmacıyı belirleyeceği programda Serdar Ortaç ve Kibariye jüri koltuğunda oturacak.

Türk pop sanatçısı Serdar Ortaç ile pop ve arabesk sanatçısı Kibariye, Fox’un yeni ses yarışması En İyi Ben Söylerim’de jüri koltuğunda yarışmacıları dinleyecek. Çağla Şikel‘in sunumuyla En İyi Ben Söylerim’de Kibariye koruma dağıtırken Serdar Ortaç yarışmacıları eleyecek jüri olacak.

Serdar Ortaç;

16 Şubat 1970 İstanbul doğumlu Türk pop şarkıcı aynı zamanda besteci. Tüm Türkiye’nin hayranı olduğu ünlü sanatçı haline gelen Serdar Ortaç, hareketli şarkıları ile hayran kitlesini günden güne artırmaktadır.

en-iyi-ben-soylerim-serdar-ortac

Kibariye;

10 Ağustos 1960 Manisa Akhisar doğumlu Türk pop ve arabesk sanatçısıdır. Gerçek ismi Bahriye Tokmak olan ses sanatçısı küçük yaşlarda İzmir’de sahne almaya başladı. Daha sonra İstanbul’da as solist olarak şarkı söylemeye başladı. Zamanla Romanların kraliçesi haline gelen ünlü şarkıcı tüm Türkiye’nin gönlünde taht kurdu.

en-iyi-ben-soylerim-kibariye

Share
#

SENDE YORUM YAZ